ورود/ثبت نام

t تبلیغات
انواع تبلیغات
t تبلیغات

تبلیغات بنری هنوز هم به عنوان یکی از پر استفاده‌ترین روش‌های تبلیغاتی مطرح است. چرا که این نوع تبلیغات همیشه در معرفی و مطرح کردن نام یک برند در فضای اینترنت موثر است. با بکارگیری درست این روش تبلیغاتی و طراحی یک بنر جذاب و متقاعدکننده می‌توانید کاربران بیشتری را به سمت برند خود هدایت کنید و در نهایت به تعداد مشتریان خود بیفزایید.

ما آماده هستیم تا تبلیغات بنری شما را به بهترین شکل پیاده نماییم.

رپورتاژ در حوزه تبلیغات اینترنتی و سئو سایت به عنوان یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده میکنند و به این دلیل تاثیرگذاری بالایی دارد که نوعی تبلیغات غیرمستقیم است و مخاطبان در زمان مشاهده آن بیشتر اعتماد میکنند و کل مطلب را مشتاقانه مطالعه میکنند .

ما آماده هستیم تا تبلیغات رپورتاژ شما را به بهترین شکل پیاده نماییم.

t تبلیغات
t تبلیغات

تبلیغات متنی عملکردی مشابه تبلیغات بنری دارد، با این تفاوت مهم که جذابیت‌های بصری و دیداری تبلیغات بنری را ندارد. در تبلیغات بنری می‌توانید از تصاویر و طرح‌های مختلف حتی به صورت متحرک استفاده کنید که بیشتر نظر مخاطب را جلب می‌کند، اما تبلیغات متنی صرفا با متون ساده سر و کار دارد.

ما آماده هستیم تا تبلیغات متنی شما را به بهترین شکل پیاده نماییم.

در بین تبلیغات موجود در سایت تبلیغات بین متنی یک نوع از تبلیغات است که شامل تبلیغات بنری و تبلیغات متنی است که در مکانهایی مثل هدر و فوتر و سایدبار و بین متن ها قرار میگیرد 
در این نوع تبلیغ شما بازدید بیشتری داشته و در مکان های مختلف سایت به تعداد بیشتری نمایش داده میشود و باعث نمایش بیشتر تبلیغ شما و بازدید بسیار بالا میشود

ما آماده هستیم تا بین متنی شما را به بهترین شکل پیاده نماییم.

t تبلیغات
t تبلیغات

ما آماده هستیم تا تبلیغات متنی شما را به بهترین شکل پیاده نماییم.

فرم ثبت سفارش آگهی خود را پر کنید

Share on Facebook Share
Share on TwitterTweet
Share on Pinterest Share
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share