MCI
کرونا بگیر پولدارشو

ماجرا چیست ؟در آمریکا همه برعکس مردم جهان عمل می کنند، درست زمانی که همه تمام سعی خود را میکنند به ویروس کرونا مبتلا نشوند و حتی از نام آن نیز فراری هستند اینها به هر دری میزنند تا مبتلا به کووید 19 شوند.

آنچه در این مقاله میخوانید:

  • کرونا بگیر پولدار شو
  • کرونا گرفتن عمدی برای کسب درآمد
  • دلیل اصلی این کار

کرونا بگیر پولدارشو!!

کرونا، نامی که این روزها بسیار بیشتر از خیلی از کلمات میشنویم و با هر بار شنیدنش دچار نگرانی خاصی میشویم، نگران از اینکه مبادا مبتلا شویم و ده ها نگرانی دیگر که باعث می شود تا حد ممکن نکات را رعایت کرده و از این ویروس منحوس در امان بمانیم. اما از قرار معلوم در گوشه ای از دنیا برای برخی افراد این تلاش برعکس است و آنها در کمال ناباوری سعی دارند ویروس کرونا گرفته و از این راه به سودی برسند، چه سودی ؟

کرونا گرفتن عمدی برای کسب درآمد

“سی بی سی نیوز ” نوشت :این تیتر به قدر کافی شوکه کننده است، شوکی که به دلیل اقدام برخی از جوانان آمریکایی مشغول به تحصیل در ” دانشگاه بریگام یانگ ” این کشور به شنوندگان این خبر منتقل شد. دانشجویان جوانی که برای رفع مشکل اقتصادی خود به قدری ناتوان شده اند که با هدف فروش پلاسمای خون خود بعد از بهبودی از ویروس کرونا دست به اقدامی خطرناک میزنند و خود را به نحوی به این ویروس مبتلا می کنند.

آنها کرونا میگیرند تا دوره ی خطرناکی را سپری کنند و اگر شانس زنده ماندن را داشتند و بهبود یافتند بتوانند با فروش پلاسمای خون خود پولی کسب کرده و مشکلی را حل کنند.

مبتلا شدن به کرونا

دلیل اصلی این کار

در مصاحبه ای که نام هیچ یک از 20 مصاحبه کنندگانش منتشر نشده است جوانانی که این کار را انجام میدهند از وضعیت بد زندگی خود گفتند و بی توجهی مسئولان کشورشان به مشکلات آنها را دلیل اصلی این اقدام عنوان کردند. حالا که مسئولان دانشگاه متوجه این اقدام دانشجویان خود شده اند بیانیه ای صادر کرده اند که در آن عنوان شده است افراد مبتلا به کووید19از دانشگاه اخراج خواهند شد.

منبع:نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *