MCI

چطور می توانیم جادوگر شویم؟

وقتی اسم سحر یا جادو به گوشتون میخوره ممکنه یاد داستانهایی بیوفتید که در آن جادوگرها افراد دیگر روبه راحتی طلسم میکردن ویا به چیز دیگری تبدیل میکردن و میتونستن با جادو هرکاری رو انجام بدهند.که اگر این قدرت را ازاون جادوگرمیگرفتن مثل موشی بی جان میشد و اون جادوگر هرکار میکرد تا دوباره قدرتش را به دست آورد .

بارها فیلم هایی دراین رابطه دیدیم که جادوهای آن خیلی برامون باور پذیر بود ولی آیا تا به حال ازخودتان سوال کردید اصلا جادو واقعیت داره؟ اصلاجادوگروجود داره؟ آیا شماهم میتوانید جادوگر شوید یا نه؟ ما در مجله ی سبزشمال به شما پاسخ میدهیم پس با ما همراه باشید.

اول ازهمه باید بگیم که سحروجادو چیست و آیا وجود دارد؟!!!

 • سحر و جادو
 • آیا جادو حقیقت دارد و اگر دارد آیا میتوان آن را آموخت و استفاده کرد؟
 • چگونه جادوگری را یاد بگیریم؟
 • آیا جادوگری بد است؟
 • تمرینات جادوگری
 • چگونه ورد جادوگری بخوانیم؟
 • ساخت چوب دستی جادوگری
چگونه جادوگرشویم؟آموزش جادوکردن به همراه وردها جادوگری
ورد جادوگری برای پرواز واقعی
چگونه جادوگری یاد بگیریم
سریال جادو رو اضافه کن	0	1
آموزش جادوگری پرواز واقعی
چطور می توانیم جادوگر شویم
ورد های جادوگری واقعی با دست
چگونه جادوگری را یاد بگیریم
چگونه جادوگرشویم؟آموزش جادوکردن به همراه وردها جادوگری

سحر و جادو

سحر در اصل به معنی هر کار و هر چیزی است که مأخذ آن مخفی و پنهان باشد ولی در زبان روزمره به اعمال خارق العاده ای گویند که با استفاده از وسایل مختلف انجام می شود و‌آثاری از خود در وجود انسانها به جا می گذارد .

غیب فضایی تاریک و سیاه نیست. غیب پر از موجوداتی است که به‌چشم ما نامرئی می‌آیند اما این موجودات مطابق قوانین آن جهان زندگی می‌کنند، می‌جنگند، می‌میرند، می‌کشند، مجازات می‌شوند، ازدواج می‌کنند و…

آیا جادو حقیقت دارد و اگر دارد آیا میتوان آن را آموخت و استفاده کرد؟

اگر بتوان جادو را تغییر حالات و رفتار و شخصیت افراد دانست به این نتیجه میرسیم که بله جادو واقعیت دارد که در اینجا به چهارنوع جادو میپردازیم…

۱- تسخیر کردن 

در این نوع جادو فرد یا خانه یا اشیاء دچار رفتار و عکس العمل های غیرعادی و غیر متعارف میشود که اصطلاحا میگن که کار جن یا دیو است . ولی حقیقت این است که هیچگاه فردی یا شی ای به تسخیر جن یا دیو در نمی آید.

بلکه این انرژی منفی است که از ظرف همان فرد ساطع میشود ، و آن محل واشیاء از انرژی منفی اشباع شده اند . اکثر بیماران شخصیتی و خصوصا پارانوییدها، هیستریانیک ها، اسکیتزوتایپال ها، و در موارد عصبانیت و هیجان بردرلاین ها حالات تسخیر شده بودن از خود نشان می دهند.

 شیزو فرن ها (بیماری جنون) نیز همچون بیماران شخصیتی فوق با اشاره به داشتن رابطه با اجنه و فرشتگان در نظر عوام تسخیر شده بنظر می آیند. در این اینوع افرادی که شدیدا عاشق میشوند ، افراد تحت تاثیر هیپنوتیزم و افراد خرافاتی ، علائم تسخیر شدن را ازخودشون بروز میدهند. خانه، زمین، محل کار و تجارتی که مدتها در اختیار افرادی شرور و منفی بوده نیز با وجود علائم منفی آنها حالات تسخیر شده بودن دارند و به همین دلیل هم هست که پس از پاکسازیِ آن علائم، حالت تسخیر شدن آنها از بین می رود.

افرادی که از نگاه نافذ و بیانی زیبا و مقتدرانه برخوردارند.میتوانند افراد مختلف را تحت تاثیر خودشون قرار دهند و براونها چیره شوند. به همین دلیل است که جادوگران و رمالان ظاهری عجیب برای خودشون درست کرده و درمکانهایی عجیب به کارشون میپردازند تا به مشتریهاشون حس بیشتری برای باور پذیری سخنانشون ایجاد میکنند.

۲- نظر کردن

اغلب شنیده ایم که فردی یا محلی را به خاطر انرژی های مثبت و موفیت های بسیاری که دارد میگویند که نظرخورده .افرادی که در کار خود دچار موفقیت های پیاپی میشوند و با پشتکار بیشتر انرژی های منفی را شکست میدهند ، و به راه خود ادامه میدهند دچار نظر خوردن میشوند یا فرد نظرخورده نامیده میشود.این افراد که موفقیت هایشان به چشم میاد و بسیاری بهش حسادت میورزند در کارشان با مشکلات و گره های زیادی روبه رو میشوند.

بیشتربخوانید:شخصیت شناسی از روی زبان بدن

۳- چیز خور کردن

منظور از چیز خورکردن مواد توهم زا و یا مسموم کننده های موقت یا دائمی است . در کوهستان ها و جنگل ها و همچنین بیابان های ایران همچون هر کشوری دیگر گیاهان و قارچهای بسیاری با خاصیت سمی و توهم زایی می رویند. به عنوان مثال نوعی گندم وحشی در میان کشتزارهای گندم شمال و شمال غرب ایران میروید که مصرف آن بشدت خواب آور است. همچنین نوعی تمشک وجود دارد که بشدت سمی و توهم زا بوده و همچون حشیش و ماری جوانا خاصیت تمرکز دهی و تشدید و اغراق احساسات و توهمات فرد را داراست .

چیز خور کردن تاریخ بسیار طولانی ای دارد که در گذشته پادشاهان برای کنار زدن رقبای خود و همچنین در حرمسراها از این روش استفاده میکردند.

با توجه به تاثیراتی که این گیاهان و مواد خوراکی توهم زا یا مسمومیت زا دارند جادوگران و رمالان به یادگیری خواص هرکدام از آنهاپرداختند و از آنها برای تاثیرگذاری بیشتر بر افراد و باورپذیر بودن حرفهایشان استفاده های زیادی کردند. جالب اینجاست که چیز خور کردن بر خلاف وجود دعانویسان و جادوگران تقلبی علمی پیشرفته و دقیق بوده و صاحبان آن قادر به استفاده دقیق در رسیدن به اهداف نه چندان خوب خود می باشند.

۴- طلسم کردن

و در آخر یکی از شایع ترین ومتداول ترین روش های جادوگری همین طلسم کردن است. اما استفاده از مو و لباس و عکس فردی و قاطی کردن آن با پر کلاغ و دندان ببر و دم خروس به همان اندازه که خنده دار است نیز مسخره و بی محتواست. در این دنیا هیچ کس را نمیتوان طلسم کرد مگه فردی که خودش بخواهد به پوچی درکاری برسد وکارهایش قفل شود ، طلسم کردن بیشتر یک آرزو طلسم کننده است تا واقعیت طلسم شونده.

جادو دروغ نیست اما برای آنکس که به آن اعتقاد کامل داشته وعلم آنرا را در تناسب با اصول و قوانین خلقت داراست. نفس جادو کردن یعنی فرو رفتن در باتلاقی که در خلقت برای این عمل تعریف شده و در نتیجه جادوگر اولین کسی است که مورد آسیب واقع می شود. برای جادو کردن باید براستی روح و روان را به تاریک ترین اصول بشریت فروخت و از درجه حیوانیت نیز تنزل کرد. تنها در آن مقام است که فرد جادو کننده و یا درخواست کننده جادو برای کسی دیگر، میتواند به نیروهایی برای تغییر و تخریب دست یابد.

با این برخی افراد دوست دارند جادوگرشوند و یا روش های جادوگری را بدانند و یاد بگیرند که برای آنها بازگو میکنیم

چگونه جادوگرشویم؟
انواع جادو
جادوگر ترسناکجادوگر در زاهدانرمز های جادوگریمدرسه جادوگری در ایرانکتاب جادوگری واقعیجادوگری و طلسمجادوگر کیستانواع جادوگران
آموزش سحر و جادودفع سحر و جادوچگونه جادو کنیمآموزش کامل جادوی سیاهکتاب جادوآموزش جادواموزش سحر و جادو واقعی
چگونه جادوگرشویم؟

چگونه جادوگری را یاد بگیریم؟

خیلی ها دوست دارند از قدرت ماوراء الطبیعه استفاده کنند و جادوگری را یاد بگیرند اما برای اینکار تنها دونستن چهارتا روش آن کافی نیست . باید خیلی چیزهارو بدانید و یاد بگیرید. یاد گرفتن این روش نیز مانند دیگر علم نیاز به دانایی زیادی دارد . مثلا تاحالا چه کسی را دیدید که با دانستن چند فرمول شیمیایی شیمیدان شود؟.یا فردی که با دانستن چند فرمول بتواندمخترع شود؟.پس برای اینکار باید تحقیق و تفحص بسیار انجام داد و خیلی چیزهارو یاد گرفت .

آیا جادوگری بد است؟

خیلی ها جادوگری را کار بدی میدانند.زیرا آن را با ساحری یکی میدانند در صورتی که اینگونه نیست. درواقع این افراد فکرمیکنند جادوگران مانند ساحران افراد را تسخیر میکنند و از این روش در راه های منفی استفاده میکنند.در صورتی که نیست .

برای توجیه بیشتر از یک مثال استفاده میکنم شما یک چاقورا درنظربگیرید دردست افراد متبحر و اهل فن وسیله ای نیکوست ، ولی در دست افراد نادرست و ارازل وسیله ای خطرناک است پس هرچیزی به نحوه ی استفاده و شخصی که از آن استفاده میکند بستگی دارد .

در واقع شما با یاد گرفتن این علم میتونید کارهایی که تا به حال نمیتونستید انجام بدید رو انجام بدید . مانند فیزیک دان ها و ریاضی دان ها که با استفاده از علمی که دارن میتونن کارهای خارق العاده ای انجام دهند و روش ها و چیزهای جدید ابداع کنند . پس جادو دریچه ای را برای شما باز میکند تا قدرتی به دست بیارید و به هرآنچه میخواهید برسید. توجه کنید باید هم ظرفیت و هم دلیل درستی برای این کار داشته باشید. دلایل دنیوی اصلا قابل قبول نیست.

برای شروع باید چه کنید؟

سوال مهم اینجاست.از کجا باید شروع کرد.از فردا بگردیم و وردهای خاص جادوگری را جمع آوری کنیم و بخوانیم یا بنویسیم؟

نه برای شروع ابتدا باید خودت را بشناسی و کاستی های خودت رو بیابی و درصدد رفع آنها برآیی. اولین دشمنان این عمل خودپسندی و دروغ است. این دو عمل برادر هم هستند. اگر این قدرت را پیدا کنی تا دریچه ذهن را آزاد سازی تا این کلمات بتوانند راهی به درون ذهن تو پیدا کنند، تو در نقطه شروع ایستاده ای، پس از آن با انجام تمارین مربوط به این کار و ظرفیت نشان دادن در آن میتوانید این علم را به خوبی یاد بگیرید.

بیشتربخوانید:دانلود رمان پریچهر به قلم م.مؤدب پور

تمرینات جادوگری

تمرین اول

یک دفتر بردارید و هرآنچه که باید انجام دهید رو درآن یادداشت کنید.

به طور مثال ما بارها و بارها تصمیم گرفتیم فکر بد نکنیم ، اما یکهو به خودمون میایم و می بینیم یه عالم فکر بد و منفی کردیم.در حالی که میدونیم کارمون درست نیست اما در طی سالها اینجوری خودمون رو شرطی کردیم که اختیار افکار و کارهامون کاملا” دستمون نیست!

این فکر بد برای هر کسی یه شکلی داره! برای یکی فکر و رفتار گناه آلوده که می تونه هر چیزی باشه! برای یکی مثلا این که از عشقش جدا شده، حالا باید فراموشش کنه اما نمی تونه! برای یکی همه ی استرس هاو اضطراب هایی که داره و…

همه ی ما، یه چیزهایی داریم که می دونیم نباید داشته باشیم اما به داشتن اون ها شرطی شدیم! نا آگاهانه هم شرطی شدیم! اولین کار تو کلاس جادوگری، اینه که یاد بگیریم دوباره خودمون رو شرطی کنیم! اما این دفعه آگاهانه!

برای شرطی شدن آگاهانه ، یه روش سه قسمتی وجود داره، به نام:

 • مشارطه
 • مراقبه
 • مکاشفه.
 • مشارطه:یعنی یه شرطی برای خودمون می گذاریم و باید به اون عمل کنیم.مثلا” شرط می گذاریم به هیچ چیز ناراحت کننده ای فکر نکنیم یا یه روز شکلات نخوریم یا…
 • مراقبه:یعنی مراقبت می کنیم که به شرطی که گذاشتیم، عمل کنیم!
 • مکاشفه:یعنی ما کشف می کنیم! خودمون رو بررسی می کنیم، ببینیم به شرطی که واسه خودمون گذاشتیم، چقدر عمل کردیم!

نکته ی اول: سنگ بزرگ، علامت نزدنه! هیچ وقت در شروع یه مشارطه، نمی گیم  تا ابد! تا آخر عمر!

مثلا” صد بار هم بگیم تا ابد همیشه خوشحال می مونم،فایده ای نداره!چون، بعد می بینیم در واقعیت اینجوری اتفاق نمی افته! اون وقت ، فقط دوباره ناامید می شیم ، تازه به خودمون هم بی اعتماد می شیم و این باعث می شه این پیام بد رو به خودمون القا کنیم که من هیچ وقت نمی تونم!

پس در ابتدا برای هر مشارطه یه زمان کوچولوی قابل تحمل می گذاریم! مثلا” یک ساعت! بعد زیادش میکنیم.مثلا ۵ ساعت، بعد یه روز در هفته، … تا برسیم به همیشه!

نکته ی دوم:بعد از اینکه یه شرط واسه خودمون گذاشتیم، همه ی سعیمون رو می کنیم تا بهش عمل کنیم .

بعدش دفتر مراقبه رو بر میداریم و واسه ی خودمون می نویسیم که :

     من (اسمتم بنویس)،موفق شدم به شرطی که برای خودم گذاشتم ،عمل کنم! آفرین به من!

تازه می تونی یک عالم هم خودت رو تحویل بگیری و از خودت تشکر کنی! حتما” این کار رو بکن! تو خیلی قوی هستی که تونستی به شرطت عمل کنی! اصلا” مهم نیست شرط چی بوده یا اینکه زمانش خیلی کوتاه بوده! مهم اینه که تونستی! وقتی زمان عمل کردن به شرطت طولانی تر شد.

حتی برای خودت هدیه بخر! کادوش کن ! روش بنویس تقدیم به خودم که به قولی که به خودم دادم، عمل کردم! یا به خودت جایزه بده! هر چی! مثلا” یه چایی داغ! یه کش سر! یه استراحت دلچسب! هر چی که دوست داری! اما یادت باشه ،، حتما” ، هم شرطت رو و هم زمان مراقبه و هم مکاشفه ی تهش رو توی دفتر مراقبه بنویس!

نکته ی سوم:ما زیاد با این مشارطه، مراقبه، مکاشفه سر و کار داریم! پس جدی بگیرش!

تمرین :

می خوام یه چیزی رو واسه خودت مشارطه کنی و بعد مراقبه و بعد مکاشفه.و همین الان توی دفتر مراقبه بنویسیش.اگه دوست داشتی می تونی شرطت رو تو قسمت نظر خواهی بنویسی. مثلامن الان واسه ی خودم مشارطه کردم به مدت ۳ ساعت،خیلی خوش اخلاق باشم، به همه لبخند بزنم، و هر کسی رو که دیدم توی دلم براش آرزو کنم همه ی آرزوهاش تا  روز عید بر آورده بشه!

تمرین دوم (ماند )

توی زبان هندی به موج منفی میگن ماند  (شیطان)

ما از صبح تا شب ، مدام تحت تاثیر این دو موج قرار داریم.دیدین مثلا” یه روز خیلی خوش و خرم از خواب بیدار می شیم ، سوار تاکسی می شیم بریم سر کار. بعدش به محل کارمون که می رسیم دیگه روحیه ی شاد قبلی رو نداریم، یا سرمون درد می گیره، یا بی حوصله می شیم…این ها همه اش برای اینه که از دیگران ماند دریافت کردیم. بنابر این امواج نقش مهمی در حالات روحی ما دارن .

امواج منفی یا ماند دو جور تولید می شن:

 1. خودمون ماند میسازیم.
 2. از دیگران و محیط دریافت می کنیم.

چگونه تولید ماند میکنیم؟

با دروغ ،غیبت ،تهمت، حسادت، نفرت، دزدی، و به طور کلی با فکر منفی و کلام منفی و رفتار منفی و بد .همه ی این کارها تولید موج منفی یا ماند میکنه.که هم به خودمون آسیب می رسونه و هم به دیگران منتقلش میکنیم.(اینجا آدم متوجه میشه چرا در ادیان این کارها به نام گناه خونده شدن مثلا” اون هایی که دختر هاشون رو چال می کردن رو مجسم کن!آخه اگه تو اون سالها به مردم می گفتن ماند تولید نکن که نمی فهمیدن! )

چگونه از دیگران ماند دریافت میکنیم؟

مثلا”با کسی زندگی میکنیم که مدام کلمات منفی و مایوس کننده میگه .یا از کنار آدمی که داره فحش میده رد میشیم و حرفهاش رو میشنویم .و یا فیلم خشن می بینیم .یا تو روزنامه همه اش دنبال صفحه ی حوادث می گردیم. و حتی رفتن به قبرستون در شب باعث دریافت ماند میشه.( این هم توی دین ازش نهی شده، جالبه نه؟).

حتی محیط بیمارستان(بجز بخش تولد نوزاد ها) به آدم ماند سرایت می ده . یادت باشه ما بعدا، با تقویت هاله ی بدنمون همه ی این ها رو درست می کنیم!پس، به طور کلی با شنیدن کلام منفی و دیدن و قرار گرفتن در محیط هایی که توشون ماند تولید شده. ما ماند دریافت می کنیم. حتی فکر منفی دیگران میتونه به ما ماند بده خصوصا” اگه باهاشون دست بدی یا اینقدر نزدیکشون باشی که هاله های بدن نزدیک هم قرار بگیره و …( این ها از نظر علمی هم ثابت شده چون دستگاه هایی وجود داره که می شه باهاش هاله رو دید)

چیکار کنیم، که از دیگران ماند دریافت نکنیم؟

۱- فرار!

یعنی تا جایی که امکانش هست، از اجتماعات و کسانی که ماند تولید می کنن، دوری کنیم.بین آدم هایی که همه اش درباره ی کشتار، مریضی و فقر و…حرف می زنن، ننشینیم.

۲- حرف تو حرف آوردن!

یعنی اگه مجبورید پیش آدمی باشین که ماند تولید میکنه،یا کسی مثل مادر و پدر و … که نمیشه ترکش کنین و عوض شدنی هم نیستن.وقتی شروع می کنن از چیزهای منفی حرف بزنن، شما مدام سعی کنین حرف رو عوض کنین .

۳-از در عشق وارد شدن!

فرض کنیم یه نفر شروع کنه به فحش دادن به شما! می دونم خیلی سخته! اما جادوگری همینه دیگه! اگه می خوای ازش ماند نگیری، باید باهاش خوب حرف بزنی!این جوری امواج مثبت تو اثر ماند اون رو کم میکنه!لااقل، فکر کن این کار رو واسه ی خودت داری می کنی نه اون. این جوری انجامش راحت تر میشه!

۴-سکوت!

اگه دیگه هیچ راهی نداشتی و امکان انجام هیچ کدوم از راه های بالا هم نبود،سکوت کن!به قول استاد خوبم، خانم جهان، از در بسته کمتر صدا وارد میشه تا در باز!

تمرین :

اول توی دفتر مراقبه بنویس: من،(اسمت رو هم بنویس)، مشارطه میکنم، به مدت یک ساعت، ماند تولید نکنم. و تمام این چهار تا روش رو هم انجام بدم تا ماند دریافت نکنم.بعدش باید کاملا” حواست رو جمع کنی تا ببینی داری به چی فکر می کنی و دیگران چه حرفهایی در حضورت می زنن. یادت باشه بعد از این مراقبه، مکاشفه رو انجام بده و توی دفترت بنویس چه کار کردی.لطفا”از خودت تشکر کن و این رو هم بنویس که تو آدم موفقی هستی چون به شرط هایی که می گذاری، عمل می کنی!

 تمرین سوم

آدم ها از نظر امواج منفی و مثبت به چند دسته تقسیم می شن:

 1. دسته ای که امواج و انرژی منفی می دهند  ولی کسانی که در مقابل آنها قرار دارند، برداشتشون پر از انرژی مثبته.مثل وقتی که به کسی می گین چقدر تو جوونی! ( اما ته دلتون منظورتون اینه که نپخته و خامه) اما اون واقعا” خوشحال می شه و می گه چقدر تو مهربونی که اینقدر به من روحیه می دی!تو هم جوان و با انرژی هستی! شما اینجا امواج منفی فرستادین اما اون مثبت برداشت کرده.
 2. دسته ای که امواج و انرژی منفی به دیگران می دهند ودر مقابل اون ها ، دسته ای قرار می گیرند که منفی برداشت می کنند. مثلا” یه نفر یه فحش می ده ، طرف مقابلش هم ده برابر بهش فحش می ده.
 3. دسته ای که امواج مثبت میدهند و نفر مقابلشون هم مثبت برداشت می کنه و امواج مثبت تولید می کنه.مثلا” از یکی تعریف می کنین اون هم خوشحال می شه و از شما سپاسگزاری و تعریف می کنه.
 4. دسته ای که انرژی و امواج مثبت می دهند ولی طرف مقابلشون منفی دریافت می کنه.مثل وقتی که یکی ازتون تعریف می کنه اما ته دلتون می گین ” نگاش کن! داره از حسودی می میره!”

خوب، حالا به نظرتون یه جادوگر خوب که می خواد جادوی عشق رو توی وجودش زنده نگهداره، جزو کدوم دسته قرار می گیره؟خوب معلومه….

اگه می خوای ماند نسازی ، همیشه جزو اون هایی باش که امواج مثبت می دهند!

اگه می خوای ماند نگیری، همیشه جزو اون هایی باش که مثبت برداشت می کنند!

حتی اگه طرف مقابلت بهت امواج و انرژی منفی داد، تو سعی کن لااقل به خاطر خودت هم که شده، برای این که اثر ماند اون رو کم کنی، مثبت برداشت کنی. یاد استاد خوبم خانم جهان افتادم که می گفت: یه نفر به دوست اون که داشته با سگش راه می رفته، می گه الهی به پای هم پیر بشین! دوست اون میگه :چقدر خوب!هیچ دعایی بهتر از این نیست! چون عمر این سگها کوتاهه و من آرزو دارم سگم همیشه زنده باشه !تا آخر عمر من!

تمرین این جلسه: توی دفتر مراقبه ات بنویس ، من،(اسمت رو هم بنویس)، یک ساعت مشارطه می کنم فقط امواج مثبت تولید کنم و هر امواجی هم که به من رسید، در موردش مثبت فکر کنم و برداشت کنم.بعدش، مراقبه کن و تهش هم مثل همیشه مکاشفه. یادت نره توی دفتر مراقبه،بنویس چی کار کردی و حتما” حتما” از خودت با چند جمله قدر دانی کن .

یه نکته ی مهم در مورد تمرین دوم:

یادت باشه ما با این دروس جادوگری می خوایم خودمون رو بسازیم.ما مسئول پرورش دیگران نیستیم. قرار نیست هر کسی رو که دیدیم داره ماند تولید می کنه،سرش جیغ بکشیم که چرا داری به من موج منفی می دی! چون این کار خودش تولید مانده! قرار نیست به مادر بزرگ پیری که همه ی عشقش اینه که در باره ی مریضی های جدیدش حرف بزنه،بتوپیم  و کلی باهاش دعوا کنیم!.نه! از در عشق وارد شدن و سکوت که دفعه ی قبل گفتم چیه مال این مواقعه

البته اگه کسی رو بتونیم امر به معروف بکنیم ، عالیه . اما اولین شرطش اینه که خودمون رو بسازیم . شرط های دیگه ای هم داره که باشه واسه ی بعد.

پس از اینکه تمرین های جادوگری را به درستی انجام دادید به سراغ ورد های جادوگری میرویم

چگونه ورد جادوگری بخوانیم؟

برای اینکه ورد بخوانید ابتدا باید با آنها آشنا شوید و کاربردشون رو بدانید

نفرین های نابخشودنی:

کروشیو:طلسم شکنجه(صلیب کشی)

ایمپریو:طلسم فرمان

آوداکداورا:کشتن کسی تحت هر شرایطی

دیگر وردهای جادو:

هومنوم ریولیو:برای نشان دادن وجود انسان

 لوموس:برای روشن کردن چوبدستی(لامپ چوبدستی)

نوکس یا ناکس:خاموش کردن چوبدستی

فاینات اینکتاتم:برای خنثی کردن هرگونه طلسم

متیولوجینکس ریکانتو:خنثی کردن افسن باران زا

سلنسیو:طلسم سکوت

له جی لی منس:واردشدن به ذهن کسی(ذهن خوانی)

وینگاردیوم له وی اویس:برای به پرواز درآوردن اشیا                                  

آلوهومورا:برای باز کردن درهای بسته

جمینیو:برای درست کردن بدل یک وسیله-کپی از روی اجسام

ریلیشیو:برای باز کردن گره ی طناب ها و نخ ها

ایرکتو:باز کردن و برپا کردن چادرهای ویژه ی مسافرت برای مشنگ ها ویا جادوگران


آلاهومورا
:  طلسمی برای بازکردن درب‌های قفل شده‌است، ولی برای در های طلسم شده عمل نمی‌کند.

اکسپلیارموس: طلسم خلع سلاح.

آوادا کداورا: بدترین نفرین از نفرین‌های نابخشودنی جادوگری است. دارای نور خیره کنندهٔ سبز فسفری و صدایی مانند صدای جویباراست. این طلسم انسان را بدون برجای گذاشتن اثری بلا فاصله میکُشد.(تنها نشانه وجود علامت سیاه در خون اوست) این طلسم از جملهٔ آن طلسم‌هایی است که استفاده از آن توسط جادوگران جرم محسوب می‌شود.و غالباً توسط مرگ خواران (طرفداران لرد ولدمورت یا همان لرد سیاه) اجرا می‌شود.

تنها کسی که از آن جان سالم به در برده‌است هری پاتر است که به لطف نفرین مادرش بر ولدمورت طلسم فقط توانسته زخمی را به صورت صاعقه روی پیشانی‌اش قرار دهد و این صاعقه، وسیلهٔ ارتباطی بین هری پاتر و لرد ولدمورت است. در اصل «آوادا کداورا» در زبان آرامی به معنی «بگذار آن چیز نابود شود» می‌باشد. طریقهٔ درست خواندن آن، «آبرا کادابرا» است.

وینگاردیوم له ویوسا: برای بلند کردن و جا به جا کردن اجسام به کار می رود.

اَپِرِسیوم: طلسمی برای نمایان کردن نوشته‌هایی است که با مرکب نامرئی نوشته شده‌است.

ریکتو سمپرا: خنده آور.

اینسندیو: آتش می‌زند.

تارانتالگرا: پاها خود بخود شروع بدویدن می‌کنند.

فاینیت/اینکانتاتم: خنثی کردن طلسمها.

سرپنسورتیا: ماری در جلوی شخص مورد نظر می‌افتد و به او حمله می‌کند.

اپاره سیوم: نمایاندن نوشته هائی که با مرکب نامرئی نوشته شده‌اند.

لوموس: پدیدار شدن نور نسبتاً ضعیفی در انتهای چوبدستی.

ریدیکیولس: خنده دار کردن شکلک لولوخورخوره.

وردهای جادوگری بدون چوب دستی

ایمپریو: شخص طلسم شده را تحت فرمان طلسم کننده قرار می‌دهد.

ایمپرویوس: باعث می‌شود در هنگام باران ابی روی عینک نماند.

موبیلیاروس: جابجا کردن اشیاء.

دی سندیوم: جا بجا کردن اشیاء یا انداختن جسمی از جائی بجای دیگر.

ناکس: خاموش کردن نور چوبدستی. (که با طلسم لوموس روشن شده است.)

فرولا: باند پیچی کردن.

موبیلیکورپوس: هدایت شخص مورد نظر مانند یک عروسک خیمه شب بازی.

مورس موردر: توسط مرگخواران برای بوجود اوردن علامت شوم بکار برده می‌شود.

اسکرجیفای: تمیز کردن وسایل و همینطور ناپدیدکننده انها.

لوکوموتورترانک: به‌وسیله ان اشیا را بلند می‌کنند و به محل مورد نظر انتقال می‌دهند(جا بجائی اشیا).

اونسکو: ناپدید کردن وسایل.

سی لنسیو: شخص مورد نظر قادر به تکلم نخواهد بود و بی صدا می شود.

ریپارو: سر هم کردن و تعمیر کردن جسم خرد شده.

ایمپدیمنتا: شخص مورد نظر در جایش میخکوب می‌شود و توانائی نزدیک شدن به شما را نخواهد داشت/در واقع یک طلسم بازدارنده‌است.

له جی لی منس: ذهن خوانی.

استیو پفای: بی هوش می‌کند.

اسندیو(Ascendio):حرکت به سمت بالا/در کتاب ۴ هری پاتر آن را برای خروج از آب اجرا کرد.

اینکار سروس: بدن شخص مورد نظر طناب پیچ خواهد شد.

فلگریت: ایجاد علامت روی مکان یا جسم مورد نظر مانند روی در.

ریداکتو: انفجار جسم یا شخص مورد نظر/البته ممکن است روی انسان اثرات متفاوتی بر جای گذارد.

کولوپورتوس: قفل کردن خود بخود در.

بیشتر بخوانید:دانلود رمان ان دی ای

پروتگو: طلسم محافظت یا در واقع ضد طلسم/باعث می‌شود طلسمی که پرتاب شده به سمت پرتاب کننده‌اش بازگردد.

آکیو(Accio): افسون فراخوانی اجسام/در کتاب ۴ برای فراخوانی آذرخش و جام آتش و در کتاب ٧ برای فراخوانی جان پیچ مورد استفاده قرار گرت.

آوداکداورا(Avadakedavra): طلسم مرگ!/شخص مورد نظر را بلافاصله خواهد کشت و هیچ ضد طلسمی ندارد/ویدا اسلامیه ان را با عنوان:(اجی مجی لا ترجی) هم بکار برده‌است.

آناپندو: بازکردن مجرای تنفسی/این طلسم در کتاب ۶ برای بازکردن راه تنفس مارکوس بلبای که غذا در گلویش گیر کرده بود بکار رفته‌است.

اپیسکی: ترمیم بینی و جلوگیری از خونریزی آن/احتمالاً برای سایر قسمت‌های بدن هم کاربرد دارد.(در کتاب اشاره ای نشده.)

ابلیوی اَت: تمام یا قسمتی از حافظه را پاک می‌کند.

ریله شیو: اشخاصی را که مشغول دعوا می‌باشند از هم جدا می‌کند.

ترجیو: زدودن خون از بدن.

له وی کورپوس: طلسم غیرلفظی می‌باشد که باعث می‌شود فرد مورد نظر از مچ پا در هوا معلق نگه داشته شود.

لیبراکورپوس: ضد طلسم له وی کورپوس (دو طلسم قبل توسط پروفسوراسنیپ اختراع شده‌اند) (غیر لفظی).

مافلیاتو: صدای وزوزی غیر قابل شناسائی در گوش اشخاص مجاور ایجاد می‌کند و باعث می‌شود بدون ان که کسی بشنود با کس دیگری صحبت کرد.

هومونوم ره ولیو: وجود شخص غریبه را در مکانی، مشخص می‌کند.

دیفندو: جدا کردن چیزی از جسم مورد نظر/به‌عنوان مثال:کندن جلد کتاب از صفحاتش.

اوپاگنو: در کتاب ۶ فصل ۱۴ هنگامی که هرمیون می‌خواهد به پرنده هائی که از غیب ظاهر کرده دستور دهد به رون حمله کنند از این طلسم استفاده می‌کند.

لنگلاک: باعث میشود زبان به سقف دهان بچسبد و شخص نتواند صحبت کند.

اسپه سیالس ری وه لیو: طلسمی که اجزای سازنده یک سم را تجزیه می‌کند و باعث می‌شود ما بتوانیم اجزای سازنده سم را تشخیص بدهیم و پادزهر(نوشدارو) ان را بسازیم/احتمالاً نام علمیش:(جادوی افشاگر اسکارپین)می‌باشد.

ارکیدیوس: بیرون آمدن دسته گل از نوک چوب جادو (در کتاب چهار آقای اولیوندر از آن برای امتحان چوب جادوها استفاده می‌کند).

آویس: بیرون آمدن پرنده از نوک چوب جادو (در کتاب چهار آقای اولیوندر از آن برای امتحان چوب جادوها استفاده می‌کند).

کروشیو: طلسم شکنجه گر.

پریگنو: آتش زدن.

ویپرا ایواناسکا: از وسط اتش زدن(اسنیپ در کتاب ۲ با استفاده از این ورد ماری را که مالفوی در دوئل با هری ظاهر ساخته بود از وسط آتش زد.

آکوامنتی: طلسمی برای فراخوانی آب.

سکتوم سمپرا: طلسم معروف پروفسور اسنیپ که بعد از اجرای ان ضربات نامرئی شمشیر با بدن قربانی نقش می‌بندد و در صورت معالجه نشدن سریع، فرد سریعاً تمام خون خود را از دست می‌دهد این طلسم در کتاب هری پاتر و شاهزادهٔ نیمه اصیل معرفی شد.

والمیرا سلنترو: ورد معالجهٔ زخم‌هایی که بر اثر ورد سکتوم سمپرا بوجود آمده‌اند.

پاترس تمپروس: طلسم بسیار پیشرفته ای که در کتاب ۶ در غار پروفسور دامبلدور برای ایجاد حلقه های آتش و دیوارهای عظیم آتش ایجاد کرد

بامباردا: طلسمی که در کتاب ۳ هرماینی گرنجر (یا همان هرمیون گرنجر) برای منفجر کردن درب زندان برج هاگوارتز استفاده کرد تا سیریوس را نجات دهد.

وردهای جادوگری

فروینت : قطب نما کردن چوب دستی

دیسابارات : نامرئی شدن

بابل هد چارم : طلسمی برای تنفس زیر آب

آگا ینو افری فری موری : ایجاد آتش

شارپ پنسل : طلسمی برای تراشیدن مداد

فرگاتن تینگ : طلسمی برای پاک کردن لکه ها

وین گاردیوم له ویوسا:طلسمی برای بلند کردن اجسام یا انسان هاست

اکسپکتو پاترونوم:ساختن سپر مدافع در مقابل دیوانه ساز ها ) شکل سپر مدافع هر فرد فرق دارد(

جیمینیو: طلسمی برای ساخت وسایل قلابی به جای وسایل اصلی

سلویوهگزیا _ پروتگوتوتالم _ ریپلوماگلتام _ کیوانی میکام : از انواع طلسم های حفاظتی

ایرکتو : سروپا کردن ) مانند سروپا کردن چادر(

ارستو ممنتوم : طلسم ضربه گیر

ریدوسیو : کوچک کردن اشیاء یا حیوانات

پرایوری اینکانتانم : فهمیدن طلسم پیشین

پتریفیکوس توتالوس(Petrificus Totalus): طلسم خشک کننده/در کتاب ۶ توسط دراکو مالفوی در قطار علیه پاتر و کتاب ٧ توسط هرماینی گرنجر علیه مرگ خوار کافی شاپ مورد استفاده قرار گرفت.

پی یرتوتم لو کو مو تور : طلسمی برای بکار انداختن مجسمه های محافظ هاگوارتز

فرورتو fereverto تبدیل کردن اشیا ء یا حیوانات به لیوان

فیدلیوس چارم : منحرف کردن طلسم ها

اکیلوس ریپریران : ترمیم اشیاء

دی پالسو : هل دادن اجسام

ریدوسیو :طلسم گسترش پذیر کننده

ایمپدیمنت جینکس : جلوگیری از خشونت

فیلیپندو : هل دادن انسان

تورناتکلاراس : ایجاد جوش های چرکین بر روی صورت

انگورجیو : متورم کننده اعضای بدن

دلتریوس : شکستن یا خرد کردن اجسام

وانساتو: دندان ها را بزرگ میکند

فورنوکولویوس : بینی را بزرگ می کند

سونوروس : صدا را بلند میکند

کویناس : ضد سونوروس

اسکور جیفای : از دهان فرد کف و حباب بیرون می آید

ساخت چوب دستی جادوگری

ساخت چوب دستی جادوگری
کتاب جادوگری واقعیرمز های جادوگریجادوگری سادهورد جادوگری برای پروازجادوگری در ایرانجادوگری و طلسمآموزش جادوگری و طلسمیادگیری جادوگری
ساخت چوب دستی جادوگری

چوبدستی های جادوگری از چوب های متفاوتی از جمله چوب گردو,چوب گوجه وحشی,چوب افرا و…..

چیزی که مشخص میکند چه چوبی برای ساختن چوبدستی جادوگری مناسب است جانوری به نام”داربد”است.این جانور کوچک و لوزی شکل است و دست و پایش به نازکی یک تار مو است.این جانور به چوب هایی که برای ساخت چوبدستی مناسب است میچسبد و در نتیجه ما چوب مناسب را اینگونه تهیه میکنیم

و در پایان:

خدایا ، به ما کمک کن نگاهمان را چنان از جادوی عشق پر کنیم که جز خیر و برکت ، نبینیم!

منبع : سایت های

thewitch150.blogsky.com

tebberavan.com

how.helpkade.com

https://www.sabzshomal.ir/wealth-2/

پست های مرتبط

150 دیدگاه

 • باران

  من خودم هنوز امتحان نکردم و به احتمال زیاد هم واقعی نباشه اما به هر حال من خودم اول های مقالتون رو خوندم اما به نظرم اگر هم واقعی نباشه قسمت های اول مثله مشارطه واقعا به درد میخوره و باعث میشه تا ما بیشتر به خودمون امید داشته باشیم و بتونیم تو زندگیمون موفق تر باشیم چون خیلی از ما نمیتونیم کار هایی رو که میخایم انجام بدیم ولی این کار به ما راهه درست رو نشون میده و باعث اعتماد بیشتر به خودمون و پیشرفتمون میشه

 • زهرا

  اول مقالتون خیلی خوب بود، به آدم انرژی میبخشید و سرحالش میکرد.
  اما آخرهاش قسمت ورد ها هموشونو از هری پاتر برداشتینا.

 • الییل

  راست بود من رفتم ورد حفاظت کننده زدم البته اول طرفو عصبانی کردم بعد وردو خوندم مشت زد مشتشو گرفتم زدم تو شکمش بعد دوباره مشت زد این دعفه زد منو بعد دردم نیامد و دست خودش درد گرفت

 • parmida

  اول مقاله عالی بود اما بقیش همش از رو هری پاتر بود
  ما همه میدونیم که جادوگری وجود نداره فقط یه سری طلسم وجود داره یا مثلا دعا نویس ها دعا مینویسن و ی جورایی مث طلسمن اما این وردا ک کاملا از رو هری پاتر بود هیچ کدوم واقعیت ندارن و کار نمیکنن
  با این چیزا و نوشته ها مردم ساده لوح ایرانو گول نزنید
  اما اول مقاله ک تقریبا خودسازی بود ب درد خیلیامون میخوره

 • Ali

  همه چی واقعی به نظر میومد تا اینکه رسیدیم به ورد های جادوگری… ممنون بابت چیزایی که در مورد انرژی و اینا گفتی و اینکه تا جایی که دیدم لیست خوب و کاملی از ورد های هری پاتر رو نوشتی… ولی به نظرم با این حرکت باعث شدی مطالبی که در ابتدای بحث در موردشون صحبت کردی بی اعتبار بشن … به نظرم آدمایی که میان و این مطلبو میخونن دنبال یه چیز واقعی میگردن نه مطالبی شبیه به این…

 • اولش خوب بود ولی بعدش که به ورد ها رسید خیلی مسخره شد
  ورد کروشیو،لوموس،آوراکاداورا،اکستوبرفایدو،پی یر توتم لوکوموتور،فرورتو،فیدلیوس چارم،اکیلوس ریپر بران،پتریفیکوس توتالوس،ایتوممنتوم،اکسپکتو پاترونم،بابل هدچارم و…
  همش مال هری پاتر
  اگه این ورد ها واقعا جواب میدن پس دنیل رادکلیف اما واتسون ،روپرت گرینت ،بانی رایت، تامفلتون،وباقی بازیگران هری پاتر جادوگر هستن تازه خوبه داخل کارایی ورد ها اسمی از هرمیون و هری و رون بردید وگرنه اونایی که تازه هری پاتر رو شروع کردن یا ندیدن کاملا باورشون میشد
  جی.کی.رولینگ درست میگه که من نمیخوام هری پاتر جدید ساخته بشه دنیل رادکلیف هم راست میگه که من دیگه نباید در این فیلم بازی کنم چون با این کارهای که شما میکنین منم بودم همین کار رو میکردم
  فک کنم قرنتنه روتون فشار زیادی آورده دارین دیونه میشین

 • وایی یعنی دنیل رادکلیف،اما واتسن، روپرت گرینت،بانی رایت، تام فلتون و باقی بازیگران هری پاتر جادوگرن
  چون همشون یک چوب دستی دارن و همه این ورد هایی روهم که شما دوست عزیز از روی این فیلم برداشتید رو بلدن
  انقدر مردم رو ساده نگیرهن 😒

  • شما خودتون جادوگر ماهری فکر نکنم باشید اما اگر کسی دوست داره سحر و جادو یاد بگیره فقط ورد خاص میخواد جن را باید تسخیر کرد و قلبش رو جذب کرد تا همیشه طرفت باشه و تو را دوست خودت بدونه اکر از جادو حلال و سحر حلال که اسم سحر و جادو الحسن هست یا جادوی سفید علیه شیاطین و جادوگران و ساحران بجنگید تا یک جادوگر و ساحر ضد شیطانی باشید که علیه نیرو های شر میجنگه دعا نویسی همون سحر یا جادو سفیده یعنی تو میخوانی و جن خوب اجرا میکنه جادوگری که میگید فقط جن بد اجرا میکنه دستورات را که به اذن و اجازه شیطان امکان پذیره اما سحر و جادو خوب و معجزه که خودش سرشار از خوبی ها هست با اجازه خدا امکان پذیره هم فرشتگان بدون اجازه خدا کاری نمیکنند هم جنیان خوب بدون اجازه خدا کاری رو نمیکنند اگر کسی باید جادوگری و ساحری یاد بگیره باید پیش شیطان عزیز بشه اگر کسی بخواد افسون گری و دعانویسی و اعجاز یاد بگیره و حتی قدرت نفسانی ۱ تلاش بسیار سخت اندر سخت میخواد جوری که بر تمام عالم ماورا از لحاظ دانش مسلط باشی یعنی شبه امام یا شبه پیامبر باشی اما هر کسی به چنین جایگاه نمیرسه اراده میخواد۲ بالای ۴۰یا۵۰ سال باید فقط وقت خودتو صرف یاد گرفتن کنی وقتی بر تمام اسرار الهی تسلط پیدا کردی قدرت و دانشی داری که از قدرت های ماورایی استفاده کنی دانشت که قوی نباشه قدرتی هم نداری مثل آدمی که میخواد قوی بشه یعنی بگه من غذا نخورده و سیر نشده باید قوی بشم؟ اینم همونه خیلی سخته احتمال گرفتن بیماری ایزایمر یا دیوانگی هست اگر شناختت بیش از حد ضعیف باشه ۲ پیش خدا عزیز شو همان طور که پیامبران و امامان پیش خدا عزیز شدن خدا هم هر چیز و خواسته پیامبر و امام خواست خدا پذیرفت اعجاز هم فقط برای اثبات حقایق امامت و پیامبری نیست برای عبرت و شناخت زات خدا هم هست و یا فقط پیامبر و امامان نیستن که معجزه دوستی دارند هر کسی که خودشو سراسر الوجود و تمام و کمال نورانی که چه در ظاهر چهره نورانی و چه در باطن نورانی باشه که بازم سخته قادره صاحب قدرت اعجازی باشه که خدا برای بنده خوب و صلح خودش احیا یا عطا میکنه هر چی نور یا انرژی مثبت درونت بیشتر بشه یاران جنس فرشته بیشتری رو تسخیر میکنید و قدرت دارید البته فقط با اجازه خدا کار های کاملا واقعی خارقه علاده انجام بدید نه مثل جادوگرانی که تظاهر در خاص بودن خودشون میکنند این امامامان وپیامبران نبودن که فقط اونا خاص هستند همه ما هم میتونیم باشیم اراده نداریم همین و یا سطح دانش بالا چون اگر بود انسان خطا نکنه دنیا هیچیزی جزع خوبی نبود

 • زکریا

  برای انجام شدن ورد ها تمرین مخصوصی وجود داره یا فقط تمرین های اول که گفتین؟؟ اگه تمیرن میخواد باید چه تمرینی براش انجام بدیم؟؟

 • ویزاردر

  سلام من باورم نمیشه یکی از ورد هاش درست بود من مداد رو گزاشتم جلوم و موبیلیاروس رو گفتم اول هیچ چیز نشد اما بعد بهش انگشت زدم و دیدم داره حرکت می کنه

 • Dani

  ما رو خر فرض کردی یاخودتو به خریت زدی؟
  این مثلاٌ ورد ها همش ساخته پرداخته ذهن جی.کی.رولینگ نویسنده هری پاتره و این سایت هم رفته عین همه ی اونهارا کپی کرده معلومه که الکیه🙄🙄🤪😵😡😡

 • خیلی خوب بود.
  ولی کاش درمورد همه چی توضیح میدادی تا بقیه پشتت چرت و پرت نگن!
  من خودم ی تِن ویچی ام هنوز بع طور کامل مسلّط نیستم اما این ورد ها هم ابزار خاصی ان.
  و اینکه فقط یک نوع جادو وجود نداره!

   • Taki

    حاجی منم عموم رو وزغ کردم نگران نباش😐😂

    +ولی ناموساً جنس خوب نگرفتی💔😐

    (داداش شوخی‌بود جدی نگیر😂)

   • Alpil

    عذر میخوام مدیر سایت بنده از صحبت های شما فهمیدم که انسانی هستید که به حرفی که میزنید عمل میکنید و هر کی فحش میداد شما انرژی مثبت میدادین ولی متوجه نشدم چرا ‌ورد ها عمل نمیکنه نه میشه اجسامی رو جابه جا کرد و اینا شاید بهم بخندین ولی من کاملا به جادو اعتقاد دارم چرا ورد ها عمل نکرد؟

 • علی

  سلام میخاستم ببینم اگه ما در حال انجام تمرین اول هستیم یعنی مشارطه کردیم تا یک هفته فکر بد نکنیم میتونی تمرین دوم را شروع کنیم و مشارطه جلسه دوم انجام بدیم

 • zoha

  مهم اینکه ما بهش باور داریم یا ن اگه ما جادو باور داشته باشیم معلومه این چیزایی ک اینجا گفته شده واقعیه فقط باید شجاع باشی و بتونی چیزایی ک ازت خواسته بتونی انجام بدی و من عاشق جادوم مطمئنم اگه انجام بدم پیروز میشم

 • دانیال

  یک سوال واقعی هست یا برای شوخی هست ؟؟؟
  اگه وقعیه که کسی انجام داده ریپلای کنه بگه اگه نه هم دمتون گرم

 • رضوان

  جادو وجود داره ولی همش برمیگرده به ذهن تو اگر وردی میخونه و عملی میشه یعنی واقعا بهش ایمان داشتی اینو یادتون باشه هرچیزی که میخواین واقعی باشه باید باورش داشته باشی

 • momo

  بابا به جا این چرت پرت ها چارتا مکان اموزش جادو گری یا چند تا وردی چیزی بزارین سایت مزخرف تر از این نیست واقعا

 • NEAMORE

  جادوگر واقعیه و وجود داره ولی این وردایی که شما نوشاید ۹۹ درصد علکیه اون یدرصدم شاید من تلفظش بلد نبودم😐

 • NEAMORE

  جادوگر واقعیه و وجود داره ولی این وردایی که شما نوشتید ۹۹ درصد علکیه اون یدرصدم شاید من تلفظش بلد نبودم😐

 • m

  سلام درود من خیلی به جادو علاقه دارم و دوست دارم تمرین هارو انجام بدم ولی بیشتر از هم دوست دارم آموزش ببینم اگه جای برای آموزش هست لطفا به من اطلاع بدید ممنون و سپاسگزارم

 • Morteza

  فقط یک مشت آدم ابلح این چیز ها رو باور میکنم اگه شما اظهار دارید که راسته و حرفاتون درسته چرا از خودتون ورد ننوشتید دیگه این که اگه این مطالب درست باشه پس هری پاتر هم واقعیه و اگه هری پاتر واقعی باشه پس چجوری یه اده ادم تو نستن ازش فیلم بسازن

 • واقعاً که یعنی چی یکی نوشته ساختگی و تقلبی هست میگی آفرین به هوش شما 😠 ما رو مسخره کردی
  خیلی بی ادبی هستش راستش من برای اولین بار این جور چیزا رو باور کردم مطالب اول مفید بود همچی خوب جلو می رفت که گند زدی به همش همه بدونن این ورد ها الکی بوده فقد اینا از این سایت فهمیدم که مطالب اصلا مال جادو نبوده و فقد برا
  یاد دادن و کنترل کردن و شناخت خودته من ۱۰ ساعت ورد سکوت رو گفتم شرط ها رو انجام دادم ولی همش دروغ بود خیلی بده که با احساسات مردم بازی می کنید

 • سلام لطفا طریقه ساختن یه عصای جادویی رو بگید
  و چه چیز هایی نیازه برای عصای جادویی
  و ورد های المن زاربرن، اولا میندا آولا ماین، دروما کتافا منتا فکلا، الاسوس آزاسوس،آساسوس کینق تون، برای چه کارهایی بکار می‌روند. و معنی شون چیه

 • سلام لطفا طریقه ساختن یه عصای جادویی رو بگید
  و چه چیز هایی نیازه برای عصای جادویی
  و ورد های المن زاربرن، اولا میندا آولا ماین، دروما کتافا منتا فکلا، الاسوس آزاسوس،آساسوس کینق تون، برای چه کارهایی بکار می‌روند. و معنی شون چیه

 • Mohammadsaleh

  سلام خوبین ورد باز شدن درب قفل که گفته بودین وردش هست الاهومورا

  این ورد رو باید به در بخونیم و فوت کنیم و خود به خود باز میشه؟

  چگون ورد هارو بخونیم که عمل کنه؟

 • شهاب

  سلام
  دوستان جادوگری به بلند کردن و تغییر شکل اجسام و نامرئی شدن و….. نیست
  جادوگری یعنی داشتن یک روح قوی و پرقدرت و داشتن ذهنی خلاق و انعطاف‌پذیر در شرایط سخت زندگیمون و این که در سخت ترین شرایط بهترین تصمیم ها رو بگیریم

 • متین

  سلام جنابی که این سایت رو نوشتید میشه شمارتون رو بگید شما واتساپ یا تلگرام دارید میشه شمارتون رو بدید اگه بدید ممنون میشم یه کار واجب با شما دارم

 • ببخشید من امتحان کردم ولی واقعیت نداشته شما این سایت که داری واقعا خودتون جادوکرن یا دروغ می نویسید که تولید محتوای کنید پول دری بیاوریدی این همشه دروغ هچیی انسان نمتونی جادوکری بشه اینها همشه خرافات داستان هیچ از این های واقعیت ندارند

 • ببخشید من امتحان کردم ولی واقعیت نداشته شما این سایت که داری واقعا خودتون جادوکرن یا دروغ می نویسید که تولید محتوای کنید پول دری بیاوریدی این همشه دروغ هچیی انسان نمتونی جادوکری بشه اینها همشه خرافات داستان هیچ از این های واقعیت ندارند این های همشیه رویا بافی که شما می گین اگر راست میگن اینها را

  • شهرام سمساری مقدم

   بله دقیقا
   اگه واقعا خودتون اجراش کردید و کار کرده به ما هم یاد بدید تا ما هم یاد بگیریم حیف نیست شما این همه حرف درست و قشنگ رو زدید این اصلی رو نزنید

 • طاها

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣 عزیزم اینا همش الکی هست منظورم ورد ها هست . چیزی به نام جادو وجود داره اما اینا همش داخل فیلم هری پاتر بوده که من هم انقدر هری پاتر نگاه کردم که تمام حرف ها و ورد هاشون رو حفظ کردم 🤣🤣🤣
  پس خودتو اذیت نکن چون این ورد ها همش داخل فیلم هری پاتر هست 😀🤣🤣🤣🤣

 • Pedram

  سلام ممنون از چیز هایی که یاد دادید اما من هرکاری میکنم وردها کار نمیکنه
  وقتی ورد هارو میگم دستم میلرزه وتیر میکشه شاید مسخرم کنید اما واقعا میگم نمیدونم چرا اگه چیزی میدونین لطفا بگید

 • محمد

  به نظر من چیز چرت و پرتیه اگه واقعی بود
  تمام طرفداران هری پاتر جادوگران خوب یا بد بودند
  من خودم طرفدار دو آتیشه فیلم هری پاترم
  اما این دیگه خیلی چرته

  • مبین

   سلام من خیلی دوست دارم جادوگری یاد بگیرم اما اینا که نوشته بودید بیشتر به روانشناسی میخورد تا جادوگری

 • شهرام سمساری مقدم

  سلام ما باید چجوری اون ورد ها رو بخونیم تا کار کنه
  ترو خداااااااااااااا بگید خواهشما میکنم لطفا التماستون میکنم🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
  من الان چوب افرا رو دارم اما هر کدوم از ورد ها رو میخونم کار نمیکنه

 • Amin

  هرچی بود دروغ بود همش
  اگر اینقدر تو کامل میگی پس چرا خودت انجام نمیدی؟! 😐😂😂😂
  همش دروغ و کسخلانه هست
  اسپکتروم پاتورنااااااابببب😜😂😈😂

 • سلام از کسی که این مطالب رو تو سایت گذاشته خواهش می کنم ریپلی کنه حرفم رو و جواب بده که آیا واقعا این ورد ها کار می کنن خود شما کدوماشو امتحان کردین و جواب داده و آیا بدون چوب دستی هم میشه این ورد ها رو خوند و کار کنه ؟؟چون من یه چوب دستی از چوب گردو دارم ولی همچین جونوری که گفتین روش نبود همینجوری از حیاط خونه برداشتم . واقعا ممنون اگه جواب بدین

 • محمود

  سلام
  مطالبتون بسیار قشنگ بود و کاربردی من به مدت ۴۰ روز تمام تمرین ها رو انجام دادم
  و بصورت اتفاقی ضمیر اگاهم چوبی برام پیدا کرد
  و من تمام اون جادوها رو انجام دادم
  حتی یک دختر زیبا رو به یک پری تبدیل کردم
  و اتاقم بردم
  حتی با چوب لباساشو در اوردم
  و به چوب فرمان دادم بقیشو هیچ وقت کسی نفهمه
  👍
  در ضمن در حین تمرین ذکر یا هری پاتر فراموش نکنید
  التماس شفا

 • FALLAH

  اخه جا خالی چند بار فیلم های هری پاتر دیدی این ورد هارو ازش در آوردی
  جادوگررررررررر نکشیمون

  دیگه اینجوری مسخرمون نکن

 • برای سایت متاسفم :(((((((((

  سلام .
  من از این مطلب لذت نبردم . همه کارها و مراحل ذکر شده را هم کردم . و از همان اول که ورد ها را خواندم به خودم گفتم واقعا بعضیا بیکارت می رن وردای هری پاترو ورداشتن 🙁

 • احمق تو حتی نمیدونی سحر چیه فقط اول مطلب جالب بود ولی وقتی به این چرندیات پایین رسیدم فهمیدم تو پچیزی راجب سحر نمیدونی اول از همه به هیچ روشی نمیشه جادو رو خوب انجام داد جادو سختی و اضاب به همراه میاره تو فکر کردی با این کارا میتونی سحر کنی و ساحره بشی واقعا که خنده داره تنها راه انجام سحر با قدرت شیطانه نه خدا تازه وقتی از قدرت شیطان استفاده کنی با کارهایی که میکنی هم خودت هم اطرافیانت رو زجر و شکنجه میدی اگه کسی این رو میخونه بهش پیشنهاد میکنم که هیچ وقت نه تلاش کنه سحر کنه و ساحره بشه و نه تلاش کنه چشم سوم خودش رو فعال کنه کنه و نه تلاش کنه چاکرا های خود رو باز کنه و نه تلاش کنه روحش رو از بدنش جدا کنه. این کارا فقط عمر تورو کوتاه میکنن اگر تو دانشی داشته باشی که بتونی روح رو درک کنی و ماحیت اصلی جهان رو بفهمی و راز ابعاد و انسان رو بفهمی تازه برای درک نیروی خودت آماده شدی پس لطفا بچه بازی رو کنار بزارید و زندگی کنید نه اینکه دنبال زجری باشید که خودتون رو تباه کنید. دنبال دونستن هر یک از این چیز ها هم نرید زیرا تمام عمر یک انسان کافی نیست اگر خواستید به این دانش برسید اول باید راز زندگی ابدی رو پیدا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *