قیمت انواع موتورسیکلت در ۱۹ خرداد مجله سبز شمال


در این گزارش قیمت تعدادی از مدل های مختلف موتور سیکلت را گرد آوری کرده ایم .

به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، موتور سیکلت یکی از وسایل نقلیه مورد توجه جوانان است و در شرایطی که خیابان ها  از ترافیک مملو شده اند خیلی از افراد تمایل به خرید موتور سیکلت دارند.در این گزارش قیمت برخی از مدل های پر فروش موتور سیکلت صفر کیلومتر را جمع  آوری کرده ایم و یک مدل از آن را بررسی و معرفی می کنیم.

قیمت انواع موتور سیکلت به شرح زیر است:

مدل موتور سیکلتقیمت (تومان)
آپاچی ۲۰۰ (۱۳۹۸)۴۸٫۰۰۰٫۰۰۰
آپاچی ۱۸۰۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰
باجاج پالس NS200 
۴۵٫۰۰۰٫۰۰۰
باجاج اونجر ۲۲۰۳۹٫۰۰۰٫۰۰۰
بنلی TNT 250۵۷٫۰۰۰٫۰۰۰
بنلی Leoncino 250۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰
تی وی اس ویگو۲۹٫۰۰۰٫۰۰۰
رگال رپتور اسپایدر ۲۵۰۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰
کاوازاکی نینجا Z250۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰
کاوازاکی نینجا ۲۵۰۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰
کویر موتور CDI 200۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰
کویر موتور رادیسون ۲۵۰۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰
کویر موتور اس تی آر ۲۰۰۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰
کی تی ام RC 200۶۵٫۰۰۰٫۰۰۰
کی تی ام RC 250۸۴٫۰۰۰٫۰۰۰
کی تی ام SX-F 250۷۸٫۰۰۰٫۰۰۰
کی تی ام ۲۵۰۷۶٫۰۰۰٫۰۰۰
هوندا موتور CRF 250L۱۰۵٫۰۰۰٫۰۰۰
وسپا اسپرینت ۱۵۰۱۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰
وسپا پریماورا ۱۵۰۱۰۵٫۰۰۰٫۰۰۰

معرفی و بررسی کی تی ام دوک ۲۵۰

کی تی ام دوک ۲۵۰ که توسط شرکت کویر موتور به بازار کشورمان وارد شده است، یک موتورسیکلت اسپرت نیکد خیابانی به شمار می‌رود. این محصول اتریشی با وجود قرار داشتن در یک کلاس بسیار شلوغ و پر طرفدار، شرایط رقابتی متفاوتی در بازار کشورمان دارد.

قیمت انواع موتورسیکلت در ۱۹ خرداد

گیربکس کوپل شده با پیشرانه کی تی ام دوک ۲۵۰ نیز ۶ سرعته و از نوع غوطه‌ور در روغن است. به مدد عملکرد روان و نسبتا اسپرت این گیربکس، امکان تجربه لذت رانندگی اسپرت و پویا با کی تی ام دوک ۲۵۰ فراهم شده است. به دلیل وجود یک سیستم ABS دوکاناله بوش در کنار ترمز‌های BYBRE متشکل از یک دیسک ۳۰۰ میلی‌متری چرخ جلو با کالیپر ۴ پیستونه و یک دیسک ۲۳۰ میلی‌متری چرخ عقب با کالیپر تک کاناله توان توقف قابل قبولی برای نسخه‌های وارد شده کی تی ام دوک ۲۵۰ به بازار کشور ایجاد شده است. با وجود ماهیت اسپرت دوک ۲۵۰ زین نرم، پهن و با ارتفاع مناسب آن در عین ایجاد راحتی، باعث تسلط مناسب راننده به بخش‌های مختلف موتورسیکلت شده است.

قیمت انواع موتورسیکلت در ۱۹ خرداد

طراحی ظاهری کی تی ام دوک ۲۵۰ متناسب با ویژگی‌های فنی آن، جذاب و جسورانه است؛ به بیانی دیگر با توجه به ویژگی‌های مختلف طراحی ظاهری، مانند باک استیل با طراحی حجیم، چراغ جلو با ظاهر چندضلعی، طرح‌های گرافیکی زیبا و همچنین خطوط شکسته و تهاجمی بدنه، می‌توان کی تی ام دوک ۲۵۰ را به اختصار یک موتورسیکلت شرور خیابانی توصیف کرد. اگزوز اسپرت با صدای زیبا، کیلومترشمار دیجیتال، دیلایت LED، چراغ‌های LED عقب، رینگ‌های ۱۷ اینچی آلمینیومی اسپرت نیز از جمله دیگر ویژگی‌های دوک ۲۵۰ هستند.

سیستم تعلیق مورد استفاده در موتورسیکلت نیکد اسپرت کی تی ام دوک ۲۵۰ نیز از دو کمک فنر هیدرولیکی تلسکوپی وارونه جلو و تک فنر عقب که هر دو محصول کمپانی WP Suspension هستند، تشکیل شده است. مهندسی شاسی و تعلیق کی تی ام دوک ۲۵۰ خامه روی کیک ویژگی‌های فنی آن است. البته نباید فراموش کرد که کی تی ام دوک ۲۵۰ به عنوان یک موتورسیکلت نیکد اسپرت، ذاتا خشکی نهفته‌ای در سواری خود دارد که صد البته قابل اغماض است.

قیمت انواع موتورسیکلت در ۱۹ خرداد

منبع :خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *