ورود/ثبت نام

t چگونه جذاب باشیم؟رازهای جذابیت خانم ها وآقایان
t چگونه جذاب باشیم؟رازهای جذابیت خانم ها وآقایان
چگونه فردی دلربا و جذاب باشیم؟آموزش مرحله ای جذاب بودن خانم ها وآقایان

جذابیت و کاریزما داشتن چیزی است که همه ی ما دوست داریم آن را دارا باشیم تا وقتی بر جمعی برای اولین بار وارد میشیم همه توجه ها با ما باشه اما این جذابیت همه در ظاهر خلاصه نمیشود بلکه بخشی از این جذابیت به نوع گفتار و رفتار ما برمیگردد .

برای جذاب بودن باید روی خودمان رفتارمان وگفتارمان کار کنیم اما چگونه؟

چطور گیرا صحبت کنیم وهمه رابه خود جذب کنیم؟ چگونه رفتاری متناسب داشته باشیم؟ تابه حال این سوال هارو از خودتون پرسیدید؟  پس برای اینکه بدانیم چگونه جذاب باشیم باید دانش لازم برای اینکار را کسب کنیم.

بیشتر بخوانید : چگونه در کمتر از ۵ دقیقه ظاهری جذاب داشته باشیم؟

در این مقاله بصورت مشروح در مورد نحوه جذاب بودن و افزایش آن بحث خواهیم کرد.

جذابیت چیست؟

اکثر مردم فکرمیکنن جذابیت تنها در ظاهر خلاصه شده که این فکری اشتباه است نمیگم کهظاهر و چهره در جذابیت تاثیری نداره اما همه ی جذابیت در ظاهرخلاصه نمیشه موارددیگه ای مثل نحوه بیان ، رفتارو شخصیت و شعور انسان علاوه بر ظاهر و چهره بر جذابیت تاثیر دارد چیزی که بیشتر باید به آن توجه کرد شخصیت خودمان است که تاثیر بسزایی روی برخورد ما وهمچنین جذب دیگران دارد

همه ما دوست داریم که در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی باشیم اما این کار چگونه ممکن است؟

مطمئنا تغییر دادن رفتارها و عادات کار ساده ای نیست اما عده ای از کارها هستند که شما به سادگی می‌توانید انجام دهید تا چهره ای دوست داشتنی تر از قبل درنظر دیگران داشته باشید.اگر نمی‌دانید که چگونه این کارها را انجام دهید، ما به شما نکاتی را یادآور میشویم که با رعایت آنها در جمع محبوب تر از قبل خواهید درخشید

 • ۱-حالت چهره ی افراد
 • ۲-عکس العمل جذاب
 • ۳-همیشه از عطر استفاده کنید
 • ۴-مو و تاثیر آن در جذابیت
 • ۵-تماس چشمی برقرار کنید
 • ۶- تلفن همراه خود را کنار بگذارید
 • ۷- محکم و بااطمینان دست بدهید
 • ۸- به حرف های دیگران گوش دهید
 • ۹- تعریف و تمجید دیگران را به درستی پاسخ دهید
 • ۱۰-اگر حرف طرف مقابل تان قطع شد، از او بخواهید ادامه دهد
 • ۱۱-بگویید «واقعا متاسفم»
 • ۱۲-مکالمه را عاقلانه به پایان برسانید
 • ۱۳-گارد نگیرید، و انعطاف پذیر باشید
 • ۱۴-مهربانی و جذاب بودن
 • ۱۵-جمع دوستان

۱-حالت چهره ی افراد

خیلی تحقیقاتو آزمایشهای مختلف بر روی افراد مختلف انجام شد که کدام چهره برروی خانم ها تاثیر گذاشته و باعث جلب توجه آن ها میشود و کدام چهره بر روی آقایان تاثیر گذاشته و باعث جلب توجه آن ها میشود این آزمایش ها بر روی هزاران نفر با چهره های مختلف به انجام رسید که در آخر به این نتیجه رسیدند که

خانم ها با داشتن لبخند و چهره ای آرام میتوانند باعث جذب آقایان شوند و آقایان نیز با داشتن چهره ای جدی و مغرور میتوانند باعث جذب خانم ها شوند پس از این آزمایش جامع ، دانشمندان صحت آنرا تایید کردند و بیان کردند که این شواهد کاملا با علایق هر جامعه ای مطابقت دارد

۲-عکس العمل جذاب

در سال ۲۰۱۲ با توجه به آزمایش ها و تحقیقاتی که به انجام رسوندند به این نتیجه رسیدند که افراد با عکس العمل هایی هم که دارند میتوانند طرف مقابلشون رو جذب کنند به گونه ای که اگردر اولین برخورد عکس العمل های جدی و جذابی داشته باشند طرف مقابلشون تمایل پیدا میکنه تا دوباره درخواست قرارملاقات داشته باشد

چگونه فردی دلربا و جذاب باشیم؟آموزش مرحله ای جذاب بودن خانم ها وآقایان
چگونه فردی دلربا و جذاب باشیم؟آموزش مرحله ای جذاب بودن خانم ها وآقایان

بیشتر بخوانید : چگونه شاد باشیم و از زندگی لذت ببریم

۳-همیشه از عطر استفاده کنید

عطرها و ادکلن ها یکی از گزینه های جذاب بودن می باشند که می توان از آنها برای جذب افراد زیادی به خود استفاده نمود.

بنابر تحقیقات انجام شده ، یکی از موارد جذابیت استفاده از عطرها و ادکلن ها خوشبو می باشد.

۴-مو و تاثیر آن در جذابیت

طبق اطلاعاتی که به دست آمده مردان از خانم هایی خوششان میاد که موهایی بلند ودرخشانی داشته باشند که از نظر آن ها نشان سلامت جسمانیشان میباشد اما در مقابل خانم ها به مدل موهای آقایان زیاد اهمیت نمی دهند چرا که برخی مدل موهای کوتاه و برخی مدل موهای بلند در آقایان را دوست دارند و بنابراین برای آقایان هیچ تفاوتی وجود ندارد و می توانند مدل موهای خواسته خود را عملی نمایند.

۵-تماس چشمی برقرار کنید

اولین چیزی که دیگران در نگاه شما جستجو میکنند حس اعتماد است ما برای اینکه با افراد ارتباط برقرار کنیم به دنبال یه راه اعتماد هستیم در واقع ما نمیتوانیم کسی را که بهش اعتماد نداریم دوس داشته باشیم اما چگونه میتوان در اولین دیدار حس اعتماد رو به وجود آورد؟آیا اصلاامکان پذیر است ؟

واضح است، تماس چشمی! نگاه کردن به چشم های طرف مقابل می تواند یکی از تاثیرگذارترین راهها باشد. ثابت شده افرادی که بیشترین تماس چشمی را با طرف مقابل شان دارند، نسبت به دیگران باهوش ترند. بنابراین اگر تا به حال این کار را انجام نمی دادید، هنوز هم دیر نشده، هنگام صحبت به دیگران به چشم هایشان خیره شوید تا بیشتر به شما اعتماد کنند.

۶- تلفن همراه خود را کنار بگذارید

تا زمانی که مکالمه ی شما با فرد مقابلتان به اتمام نرسیده است تلفن همراهتان را در دست نگیرید زیا اینکار به منزله ی بی احترامی به شخصی است که دارد با شما صبحت میکند و همچنین اینکار باعث قطع کردن صحبت های شما میشود و حس ارتباط از بین میرود و در نگاه طرف مقابل بی احترامی تلقی میشود

۷- محکم و بااطمینان دست بدهید

در واقع همین موضوع کم اهمیت مخصوصا در برخورد اول خیلی مهم است هر جوری که دست بدهید معانی به همراه خودش دارد دست دادن یکی دیگر از راههای شناخت شخصیت طرف مقابل است. اگر شل و بی حال دست دهید، انرژی منفی را به طرف مقابل تان انتقال داده اید، از طرف دیگر خیلی محکم هم دست او را نفشارید که احساس ناراحتی و خفقان کند. درست دست دادن تاثیر مثبتی را در اولین لحظه دیدارتان بر جای خواهد گذاشت.

۸- به حرف های دیگران گوش دهید

وقتی در یک جمع هستید و یا با فرد دیگری در حال صحبت هستید بیش از این که حرف بزنید، خوب به حرف های طرف مقابل تان گوش دهید. شما دو گوش دارید اما تنها یک لب، پس باید به تناسب از آنها استفاده کنید.

فقط شما متکلم وحده نباشید اجازه بدید دیگران هم صحبت کنند ممکن است زیاد حرف زدن شما دیگران را کلافه کند و اینکه اجازه ندهید دیگران صحبت کنند در واقع اونهارو کلافه میکنید و نهایتا باعث جذبشون نمیشید بلکه باعث فراری دادنشون میشید

۹- تعریف و تمجید دیگران را به درستی پاسخ دهید

زمانی که فردی از شما تعریف میکند به جای گفتن مرسی ، نظرلطف شماست ، این حرفا چیه چشمهاتون قشنگ میبینه از جملات دیگری استفاده کنید در واقع اعتماد به نفس و شخصیت خودتون رو زیر سوال نبرید یک دیگه از جنبه های جذابیت داشتن اعتماد به نفس خوب است که میتونه تاثیری ویژه ای داشته باشه بهتر است وقتی کسی از شما تعریف میکند شما تشکر کنید و تعریف کوچکی ازش بکنید

۱۰-اگر حرف طرف مقابل تان قطع شد، از او بخواهید ادامه دهد

اگر در حال گوش دادن به حرف های فردی بوده اید که ناگهان صحبت هایش قطع شد، در ادامه از او بخواهید که به حرف هایش ادامه دهد. با این رفتار به او نشان می دهید که خود و صحبت هایش برای شما ارزشمند است.

۱۱-بگویید «واقعا متاسفم»

در زندگی همه ی افراد اتفاقات ناگواری رخ میدهدو از آن ناراحت هستند گاهی برخی افراد میخواهند به دردل بپردازند و کسی باهاشون همدردی کند زمانی که شخص مقابل شما موضوع ناراحت کننده ای برای شما تعریف میکند سعی نکنید شماهم حرفهای ناامید کننده بهش بزنید فقط کافیه بهش بگید متاسفم و یااینکه اگر اون اتفاق رو تجربه کردید بهش بگید درکت میکنم و اگر تجربه نداشتید بهش بگید سعی میکنم درکت کنم در واقع این نحوه ی بیان باعث حس اعتماد بیشتر اون طرف به شمامیشود

۱۲-مکالمه را عاقلانه به پایان برسانید

کلماتی که شما در انتهای مکالمه بیان می کنید، تاثیر زیادی بر دیگران خواهد گذاشت، بنابراین آنها را به درستی انتخاب کنید. جملاتی مانند «من از این گفتگو بسیار لذت بردم» یا «امیدوارم که باقی روزتان فوق العاده باشد» یا «هیچوقت این مکالمه مان را فراموش نخواهم کرد.» می تواند تفاوت زیادی را در احساس طرف مقابل ایجاد کند.

۱۳-گارد نگیرید، و انعطاف پذیر باشید

خانم ها ممکن است خیال کنند اگر احساسات واقعی خود را پنهان کنند تا مردان مجبور به حدس و گمان شوند جذاب تر می شوند. طبق مطالعاتی که در چین انجام شده است مردان زمانی که وارد یک رابطه می شوند علاقه دارند که طرف دیگر انعطاف پذیر باشد و در رابطه با این موضوع خیلی گارد نگیرید ولی این در حالیست که خانم ها باید دقت کنند که این رفتار قبل از آشنای و مراحل ابتدای رابطه برای مردان خیلی خوشایند نیست و مراقب باشید که در این امر زیاده روی نکنید. اما از سوی دیگر تحقیقی که اخیرا در آلمان انجام شده مشخص کرده که افرادی که احساسات و عواطف خود را به راحتی نشان می دهند برای دیگران جذاب تر هستند.

۱۴-مهربانی و جذاب بودن

این موضوع بر هیچ یک از شما پوشیده نیست. باید دانست که راز جذابیت چیزی فراتر از داشتن اندام و چهره ی زیباست. افراد خوش قلب، مهربان و خوب جذاب تر هستند.

تحقیقات نشان داده که مردم افراد جذاب را افراد خوب و مهربانی هم می دانند و تحقیقات جدید نشان داده که این قضیه می تواند جهت وارونه هم داشته باشد به این معنی که افراد مهربان و خوش قلب جذاب تر ظاهر خواهند شد.

۱۵-جذاب بودن درجمع دوستان

مطالعات مشخص کرده که افرادی که در جمع های دوستانه شرکت دارند نسبت به افرادی که تنها در جایی حضور دارند جذاب تر به نظر می رسند.

دانشمندان می گویند علت این امر شاید این باشد که ما وقتی افراد یک گروه را می بینیم از چهره های همه ی آن افراد میانگین می گیریم و افرادی که جذابیت کمتر دارند بیشتر برایمان جذاب خواهند بود. در واقع چهره ی متوسط جذابیت بیشتر دارد.

اما منظور چیست؟ متوسط بودن چهره به این معناست که چهره ی فرد شبیه چهره ی اکثر آدم ها باشد. مطالعه ای که در اسپانیا انجام شده مشخص کرده که مردان چهره ی متوسط زنان را بیشتر جذاب می دانند – یعنی اندازه، رنگ و اجزای صورت زنانی که چهره ی متوسط دارند نزدیکی بیشتری با چهره ی سایر افراد جمعیت دارد.

دختر سنگین و متین
خصوصیات دختر نجیب
چگونه دختری دوست داشتنی باشیم؟
چگونه مثل یک ملکه رفتار کنیم
چگونه دختری دوست داشتنی باشیم؟

چطور برای مردان دختری جذاب و خاص باشید

با در پیش گرفتن نکات زیر میتوانید به راحتی تبدیل به یک دختر جذاب و دوست داشتنی شوید و هر پسری را عاشق خودتان کنید

جذابیت یک دختر چیزی فراتر از چهره زیبا و اندامی بدون نقص است. دختران زیبای بسیاری وجود دارند که به هیچ وجه جذاب و تو دل برو نیستند و از طرفی دختران با چهره و اندام معمولی نیز وجود دارند که از نظر دیگران بسیار خاص و دوست داشتنی هستند. این موضوع به این دلیل است که جذاب بودن یک مهارت است نه یک ویژگی ذاتی. علاوه بر این، زیبایی برای هرکس تعریف متفاوتی دارد و محدود به یک سری ویژگی های مشخص و ثابت نیست. حتی برای هر مردی نیز فاکتورهای زیبایی یک زن میتواند متفاوت باشد. اما چه چیزی باعث میشود یک دختر حتی با ظاهری معمولی بتواند در نظر دیگران جذاب، خاص و خواستنی باشد؟

خودتان را دوست داشته باشید

اگر خودتان را دوست داشته باشید، ابراز خودتان (اینکه خودتان باشید) خیلی ساده تر خواهد شد. مسائلی وجود دارد که افراد نمی توانند راجع به خودشان قبول کنند و به همین دلیل سعی می‌کنند خود را فردی دیگر نشان دهند. یک زن جذاب با فردی که هست، راحت است. او قدر بدن خودش را می‌داند و از آن مراقبت می‌کند. او با وجود آگاهی از نقایصی که دارد خودسرزنشگر نیست ،از ابراز وجود کردن نمی‌ترسد دارای اعتماد به نفس است.یک زن جذاب با همینی که هست خوشحال است و به سادگی با استانداردهای دیگران و تعریف آنان از خوبی و بدی متاثر نمی شود. او می‌داند که کیست و به آن افتخار می‌کند.

جرأت-متفاوت-بودن
چگونه دختری دوست داشتنی باشیم؟

جرأت متفاوت بودن داشته باشید

می دانید که هر کدام از ما به نوعی منحصر به فرد است. اگر می‌خواهید جذاب باشید، بر آنچه شما را از دیگران متمایز می‌کند تمرکز کرده و آن را پرورش دهید. مردان مجذوب زنانی می‌شوند که شبیه دیگر زنانی که تا بحال دیده اند، نباشد. خودتان باشید. اگر با لباسان زرق و برق دار و جذاب راحت نیستید و دوست دارید یک شلوار لی و کتانی بپوشید، به خودتان فشار نیاورید و همین کار را بکنید. اگر سواری روی اسب را به خرید ترجیح می‌دهید، شک نکنید. هیچ نیازی نیست که همرنگ جماعت باشید. زنی که همراه جماعت باشد، تا به جایی خواهد رسید که جمعیت همراه رسیده؛ اما زنی که به تنهایی ریسک می‌کند، خودش را در جایی خواهد دید که پیش از آن کسی به آن دست نیافته بود. کمبودهای خودتان را بشناسید و سعی در بهبود آنها داشته باشید. نقاط قوتتان را برجسته کنید و به خود واقعی‌تان اجازه درخشیدن بدهید. ظاهرسازی هیچوقت شما را جذاب نخواهد نمود.

پای باورهایتان بایستید

زنانی که بر باورهایشان راسخ می‌ایستند، همیشه برای مردان جذابند. مهم است که زن بداند چه می‌خواهد و برای رسیدن به آن سخت تلاش کند. اینکه نداند کجا باید باشد، کمی ناامید کننده و آزار دهنده است. یک زن منظم قادر به حفظ استانداردهای اخلاقی اش صرفنظر از تمامی مسائل پیش رویش خواهد بود و این به تنهایی بسیار زیبا و جذاب است. زنان قوی، تحسین برانگیزند. اگر فکر می‌کنید چیزی درست نیست و معتقدید که برخلاف اصولتان است، از دور شدن نترسید. هیچ نکته مثبتی در اجبار خودتان به پذیرش چیزی که به وضوح بر خلاف ملاکهای اخلاقی‌تان است، نیست.

از خودتان مراقبت کنید

زن جذاب کسی است که از خودش مراقبت می‌کند. او سالم است و شایسته یک سبک و روال زندگی سالم است. در اوقات آزادش تمرین میکند. هر از چندگاهی مو و ناخن هایش را مرتب می‌کند. دندانهایش را مرتب مسواک می‌زند. تمیز است و بوی تمیزی و تازگی می‌دهد. به اندازه کافی می‌خوابد و از پوستش به طور منظم مراقبت می‌کند. یک زن جذاب تمیز است، ولی از کثیف شدن نمی ترسد (وسواس ندارد). اگر اندام زیبا و متناسبی داشته باشید،هم خودتان احساس خوبی خواهید داشت و هم این حس خوب را به دیگران منتقل خواهید کرد متناسب بودن منجر به جذابیت ظاهری می‌شود. جذابیت ظاهری به معنای اعتماد به نفس و اعتماد به نفس یعنی جذاب و دلربا.

لبخند بزنید و خوش اخلاق باشید

یک زن دلربا و جذاب، کسی است که دائما لبخند می‌زند و نگرش مثبتی به زندگی دارند. زیباترین حالت یک زن زمانی است که لبخند می‌زند. همین برای به دست آوردن قلب یک مرد کافی است. اگر زنی دلپسند و دوستانه باشد، در نگاه همه جذاب خواهد بود. حال در طرف دیگر قضیه، هر چقدر هم اگر زنی زیبا اما بی ادب باشد، نزدیک شدن به وی سخت است و جذابیتی نخواهد داشت. بنابراین داشتن لبخند و مهربان بودن با همه، دارای اهمیت بسیار زیادی است. اگرچه به حدی با دیگران مهربان نباشید که شما را نادیده بگیرند و برخورد بدی با شما داشته باشند. یاد بگیرید که در زمان مقتضی از خود دفاع کنید. دیگران را مسخره نکنید. به کسی آزار نرسانید و بی ادب نباشید. یاد بگیرید که اگر با مساله ای مخالفید تا شما را ناراحت می‌کند، آن را به شیوه ای دوستانه و آرام ابراز کنید. قطعا مردم بلافاصله مجذوب رفتار خوب و دوستانه شما خواهند شد. لبخند تصنعی نداشته باشید؛ لبخند تصنعی بی ادبانه است و معمولا طعنه آمیز برداشت می‌شود.

لذت بردن از زندگی
چگونه دختری دوست داشتنی باشیم؟

یاد بگیرید از زندگی لذت ببرید

یک زن جذاب زمان و موقعیت مناسب برای شوخی و جدیت راجع به مسائل مختلف را می‌دانند. وقتی که او زندگی را جشن می‌گیرد و یا دیگران لذت می‌برد، جذاب است. اگر زنی ارزش زندگی اش را بداند، هر اتفاقی که بیافتد باز هم شاد خواهد بود. این حلقه ادمه پیدا می‌کند و او لذتی به زندگی دیگران القا خواهد نمود. زنی که می‌داند چگونه از کوچکترین مسائل در زندگی لذت ببرد، هرگز خسته کننده نخواهد بود. مردان حتما مجذوب چنین زنانی خواهند شد.

شاد باشید

تفاوتی بین مزاج و طبیعت دخترهای معمولی و جذاب وجود دارد و این تفاوت همان ظاهر شاد آنها است. زنان جذاب، شادترند و این شادی دیده می‌شود. آنها برای دیدن شما هیجان دارند، در صحبت راجع به هر موضوعی که پیش بیاید و همچنین در انجام هر چیزی هیجان دارند. در راه رفتنشان جست و خیزی دارند که دیگر دختران آن را ندارند و این شور و شوق در آن ها از بین نمیرود. دیدار با دخترانی که متفاوتند، خسته کننده نیستند و بودن با آنها جالب است، نیروبخش است.

مثبت نگر باشید

رفتار و نگرش مثبت به زندگی، توجه بسیاری از سوی مردان را جلب می‌نماید. قطعا زنی که قلب مهربانی در قبال افراد دارد و به آسانی آنها را مورد قضاوت قرار نمی دهد،  جذاب تر است. زنی که به آسانی از شرایط مایوس و دلسرد می‌شود، جذاب نیست. او باور دارد که در وجود هر کسی که می‌بیند، خوبی وجود دارد. در قضاوت دیگران بسیار محتاط عمل می‌کند و همین است که او را دوستی بسیار خوب و محرم اسرار می‌کند. زنی با دوستان خوب، می‌تواند مسیری طولانی را بپیماید. زنی که به آسانی دیگران را قضاوت می‌کند و مدام راجع به همه چیز شکایت می‌کند، موانعی در جذب پسران محجوبی که دوست دارد با آنها در ارتباط باشند، فراهم می‌کند.

غر نزنید

چیزی زشت تر از کسی که دائما در حال شکایت از همه چیز است، نیست. چرا مردی باید بخواهد بخشی از زندگی دختری باشد که خودش اذعان دارد،و از  زندگی خود راضی  نیست. مردان همچنین زنانی را که مدام در زندگی دیگران دخالت و از آنها عیبجوئی می‌کنند، را تحمل نمی کنند. این مساله خسته کننده و ناراحت کننده است.

در مورد ظاهر خودتان نیز بدگویی نکنید. اگر پسری با شماست، ظاهر شما را دوست دارد. با شکایت از ظاهر خودتان، به قضاوت او توهین نکنید.هیچ پسری انتظار ندارد که شما شبیه سوپرمدل‌ها باشید و همین نقص های جزئی است که شما را جذاب تر می‌کند، چرا که این دلیلی بر واقعی بودنتان است.

فعال و با انرژی باشید

اگر بروید بیرون و از آفتاب لذت ببرید، مردم تنها می‌توانند زیبایی شما را تحسین کنند. اگر به مخفی شدن ادامه دهید، آنها متوجه شما نخواهند شد. بیرون بروید، گل‌ها را ببوید، لبخند بزنید و از زندگی لذت ببرید. شادی همه گیر است. این مساله یک زن را زیبا و جذاب خواهد نمود. بیرون بروید و اوقات خوشی با دوستانتان داشته باشید. چیزهایی بخورید که قبلا مزه آن را نچشیدید. خودتان باشید! مردان دخترانی که غیرقابل پیش بینی اند را دوست دارند؛ دوست دارند حرکت بعدی دختر را حدس بزنند و با آنچه انجام می‌دهد شگفت زده شوند و بدینگونه آنها بیشتر هم عاشق او می‌شوند. اگر دوست ندارید بیرون بروید، مادامی که فعالیت داشته باشید، مشکلی وجود ندارد.

ورزشکار باشید

برای ورزشکار بودن لازم نیست حتما دونده ماراتن یا قهرمان تیم ملی باشید! همین که هر نوع ورزش مورد علاقه تان را در برنامه روزانه یا هفتگی خود جای دهید برای جذاب بودن کافی است. ورزش کردن منظم نشان میدهد شما برای سلامتی خود ارزش قائل هستید. ورزش علاوه بر اینکه باعث میشود از نظر جسمی سلامت باشید و اندام زیبا و جذابی داشته باشید و با ایجاد نشاط و شادابی، شما را در نظر مردان خواستنی میکند.

در موقعیت مناسب ابراز وجود کنید

یک زن جذاب می‌داند که کی باید خود را ابراز کند؛ او آنقدر باهوش است که کلماتش را با دقت انتخاب می‌کند و در عین حال با صمیمیت و بی ریا بیان می‌کند. او باهوش است ولی عجیب نیست. حس شوخ طبعی وی همه را می‌خنداند. لطیفه های خوبی می‌گوید، ولی هیچوقت کسی را مسخره نمی کند. راجع به مسائل مختلفی صحبت می‌کند؛ راجع به موارد مختلف خیلی می‌داند و همنشین خسته کننده ای نیست. جذابیت، به معنای قادر بودن به ابراز احساسات و بیان آنچه که می‌خواهید است، زمانی که می‌خواهید اعتماد به نفس داشته باشید! اگر فکر می‌کنید باید چیزی بگویید، بگویید. مردم به شما گوش خواهند داد. اجازه ندهید ایده های درخشانتان ناگفته باقی بمانند. مردم شایسته دانستن آنها هستند …

قوی_محکم_بودن

قوی و محکم باشید

زنی که برخلاف تمام چالشهای پیش رو در زندگی به راه خود ادامه می‌دهد، قطعا زیبا و جذاب است. او به دنبال رویاها و دستیابی به اهدافش است. او کسی است، همواره موفق و مطمئن که به خواسته هایش می‌رسد. وقتی زنی در مواجهه با چالش‌ها جا نمی زند و آنچه که بر عهده اش قرار گرفته تکمیل می‌کند، توجه مردان را جلب نموده و آنها شروع به تحسینش خواهند نمود.

راز نگه دار باشید

دخترها همه چیز را به یکدیگر می‌گویند، اما پسرها الزاما نمی خواهند که همه از تمامی جوانب زندگی خصوصی و رابطشان باخبر باشند.وقتی دختری در رابطه راز نگه دار باشد، پسر احساس می‌کند هر دو آن‌ها در یک تیم هستند و هوای هم را دارند. راز نگه دار بودن یک دختر برای پسرها بسیار مهم و جذاب است.

با موبایلت جذاب باش


برای اینکه در نظر دیگران دختری جذاب و خاص باشید لازم است قبل از هرچیز خودتان را دوست داشته باشید، از خودتان مراقبت کنید، جرأت متفاوت بودن داشته باشید و پای باورهایتان بایستید. برای دوست داشتنی بودن لبخند بزنید و شاد باشید، یاد بگیرید از زندگی لذت ببرید و مثبت نگر باشید.برای زن جذاب بودن از همه چیز ناله و شکایت نکنید، در مقابل فعال، با انرژی و ورزشکار باشید. اگر میخواهید جذاب و خاص باشید، در موقعیت مناسب ابراز وجود کنید، در برابر مشکلات قوی و محکم و در رابطه عاطفی راز نگه دار باشید.

منبع : سایت دلگرم

lovesradio.com

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *