چگونه در اینستاگرام بتونیم در Bio چندین لینک بزاریم ؟

یکی از محدودیت هایی که اینستاگرام داره در گذاشتن لینک هستش ، در حال حاضر در دو جا امکان گذاشتن لینک وجود داره : Bio و Story که فقط امکان گذاشتن یک لینک وجود داره و همیشه یکی از چالش های ما در فضای اینستاگرام عدم امکان گذاشتن چندین لینک بوده است.

یکی از ابزارهای خوبی که برای این موضوع پیدا کردم و تا حدودی این مشکل رو حل کرده و مدتیه دارم ازش استفاده می کنم و واقعا ازش راضیم ، campsite.bio هستش .

بعد از ثبت نام و اضافه کردن پیج می تونید لینک هایی که می خواید کاربر ببینه رو از قسمت add links اضافه کنید، در این قسمت لینک اون صفحه ای که کاربر می خواد بهش بره رو همراه با نامش می زارید و حتی امکان اضافه کردن عکس هم دارید و بعد ازون با زدن enable شروع به کار می کنه.

یکی از آمارهای جذاب دیگه ای که این ابزار می ده ، تعداد کلیک هایی که روی هر کدوم از لینک ها شده ، البته من معمولا لینک هایی که اینجا می زارم رو قبلش در Tapstream ست می کنم و بعد اینجا می زارم که ازین طریق آمار نصب و آمار تعداد فروشمون رو هم به صورت ریز بدست میارم.

در قسمت Settings هم می تونید مواردی مثل نوع فونت ، رنگ کلید ها و … چیزهای دیگه رو تنظیم کنید.

در پایان هم بهتون یه لینک واحد می ده که کلیه لینک هایی که ساختین، در صورتی که کاربر روی اون بزنه به صورت بالا بهش نشون میده.

یکی از کاربردی ترین و ساده ترین ابزارها برای حل این مشکل campsite.bio هستش و با توجه به فیدبک ها و آمارهایی که بدست اوردم این مدت ، برای کاربر هم این موضوع جذابه، پیشنهاد می کنم حتما تستش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *