روش عجیب امیرخان برای کمک کردن به فقیران واقعی

روش عجیب امیر خان برای کمک کردن به فقیران واقعی (فیلم و عکس)

روش عجیب امیرخان برای کمک کردن به فقیران

«عامر حسین خان» معروف به «عامرخان» یا «امیرخان» متولد ۱۴ مارس ۱۹۶۵ در «مامبای» هند یک هنرپیشه و تهیه‌ کننده محبوب و معروف است که در صنعت سینمای این کشور بسیار فعال می‌‌باشد.

امیرخان در سال ۱۹۷۳ برای نخستین بار به عنوان بازیگر خردسال در یکی دو فیلم بازی کرد. بازی حرفه‌ای او ۱۱ سال بعد یعنی در سال ۱۹۸۴ انجام شد و اولین بار در سال ۱۹۸۸ و با فیلم «از قیامت تا قیامت» با موفقیت تجاری روبه‌رو شد و جایزه بهترین تازه ‌وارد فیلم هند را به خود اختصاص داد.

امیرخان در سال ۱۹۹۶ بعد از ۸ بار نامزد شدن برای دریافت جایزه بهترین هنرپیشه کشورش، توانست با بازی در فیلم «راجا هندوستان» این عنوان را نصیب خود کند.

او در سال ۲۰۰۱ بار دیگر با بازی در فیلم «لاگان» (مالیات) برنده این جایزه گردید. فیلم «لاگان» کاندیدای دریافت جایزه اسکار هم شد. او پس از چهار سال استراحت سرانجام در سال ۲۰۰۵ در فیلم «قیام» به کارگردانی «کتان مه‌تا» بازی کرد و بار دیگر توجه همگان را به سوی خود جلب نمود.

امیرخان با حضور در چندین فیلم پرفروش و موفق هندی و عرضه یک بازی روان و دلپسند توانسته به یکی از برترین و موفق‌ترین ستارگان سینمای هند تبدیل شود.

این بازیگرِ بالیوودی ۱‌کامیون پر از بسته‌های یک کیلوگرمی آرد برای کمک به مناطق محروم دهلی فرستاده است..عده ای از مردم با اعتراض به مقدار کم کمک امیر خان برای دریافت بسته آرد نرفته و او را سرزنش کرده اند که با اینهمه ثروت فقط یک کیلو آرد کمک کردی؟

اما هدف امیرخان این بوده کسانی که واقعا فقیرند حتما به یک کیلو آرد هم نیاز دارند چون واقعا فقیر وجود دارد بعد از اینکه در کیسه یک کیلویی رو باز کردن زیر آرد حدود ۱۵هزار روپیه پول هم بوده و با اینکار پول به نیازمندان واقعی رسید

یکی از کاربران فضای مجازی در واکنش به این خبر نوشت :

روش عجیب امیر خان برای کمک کردن به فقیران واقعی (فیلم و عکس)

این هندیا کمک کردنشون هم فیلم هندیه. کاش از هنرمندای ما یاد بگیرن که با رقصیدن و انتقاد از دولت دارن به مردم کمک میکنن!!

«عامر حسین خان» معروف به «عامرخان» یا «امیرخان» متولد ۱۴ مارس ۱۹۶۵ در «مامبای» هند یک هنرپیشه و تهیه‌ کننده محبوب و معروف است

منبع:ایران ناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *