رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی بهترین و موثر ترین فرمت تبلیغاتی است

رپورتاژ آگهی چیست؟

به شکلی از آگهی گفته میشود که در قالب یک مقاله یا یک گزارش خبری به مخاطبان عرضه می شود به صورتی که در نگاه اول ، خواننده چندان درگیر تبلیغاتی بودن آن نمی‌شود و آن را به شکل یک محتوای مصرفی می‌بیندو تلاش رپورتاژ این است که مزایای یک محصول یا خدمت را در ذهن مخاطب تقویت کند.

نحوه نمایش در دستکاپ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

نحوه نمایش در موبایل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

رپورتاژ آگهی بهترین و موثر ترین فرمت تبلیغاتی است که تاثیر مستقیم روی سئوی سایت شما میگذارد و می تواند شامل متن ، تصویر ، ویدئو ، لینک فالو باشد .

متن سربرگ خود را وارد کنید.

 

 • مناسب برای تمامی کسب‌و‌کارها
  هر کسب‌وکاری در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کند می‌تواند از رپورتاژ آگهی به نفع خود بهره برداری کند.
 • دیده شدن کسب‌وکار
  رپورتاژ آگهی این پتانسیل را دارد تا با سرعت چشمگیری در برابر دیدگان همه مشتریان از هر گروه هدفی قرار بگیرد. هنگامی‌که از طریق رپورتاژ آگهی اطلاع رسانی می‌کنید، برند خود را در مقابل همه، از گزارشگران و خبرنویسان گرفته تا جوانانی که در سایت های مختلف حضور دارند قرار دهید.
 • تقویت سئو          
  رپورتاژ آگهی‌ها نیز به‌مانند هر نوع دیگری از محتوا مکان‌های مناسبی برای درج کلمات کلیدی و لینک‌های مرتبط هستند. انتشار رپورتاژ آگهی در وب‌سایت‌معتبری مانن سبز شمال فرصت ارزشمندی را برای گرفتن بک‌لینک‌های باکیفیت فراهم می‌کند. موتورهای جستجو این لینک‌ها را به‌عنوان مُهر تأییدی در نظر می‌گیرند که اعتبار وب‌سایتتان را تضمین می‌کند و این به‌نوبه خود باعث بهبود رتبه شما در نتایج جستجوها و تقویت سئو می‌شود.
 • تقویت اعتبار برند
  انتشار مرتب اطلاعیه‌ها و اخبار شرکت در وب‌سایت  به تثبیت و تقویت جایگاه کسب‌وکار شما به‌عنوان یک مهره مهم و تأثیرگذار می باشد. به‌علاوه، مشتریان از این طریق دستاوردهای شما را مشاهده می‌کنند و به‌تدریج برندتان را با رشد و موفقیت تداعی خواهند کرد. 
 • مقرون‌به‌صرفه بودن
  درج یک رپورتاژ آگهی در سایت به مراتب هزینه خیلی کمتری نسبت به روش های دیگر بازاریابی برای معرفی برندتان دارد  لذا از این طریق با توجه به جامعه وسیع کاربران سایت سبز شمال مزایای زیادی عاید کسب و کارتان میشود.

Share on Facebook Share
Share on TwitterTweet
Share on Pinterest Share
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share